EN|RU|UK
Блоги Артем Скоропадський
Прес-секретар "Правого сектора"
  437  1

Воєнно-курортний стан

Верховна Рада України підтримала пропозицію президента Петра Порошенка про введення воєнного стану.  Правда, воєнний стан введено не у всій країні, яка 5-й рік воює з агресивною Росією, а лише в 10 областях, що межують з країною-окупантом.

  Серед цих областей є, наприклад, і Херсонська область.  "Клімат Херсонської області є типовим для клімату степового півдня України. Зима м'яка, сніговий покрив, як правило, або убогий, або зовсім відсутній. Весна приходить рано, як правило, вже в кінці лютого-початку березня", - говорить стаття у Вікіпедії про  благословенний Херсонський край.

  І ось рішенням президента і Верховної Ради в типовий степовий клімат мирного Херсона, де за минулі 5 років не було жодної війни, серед іншого, вже 28 листопада прийде воєнний стан.

  "Правий сектор" говорить про необхідність введення воєнного стану з найперших днів війни - з 2014-го року.  Воєнного стану не було після окупації українського Криму, не було його під час кривавих битв під Іловайськом, після обстрілів Авдіївки не було воєнного стану, не було його і після інших серйозних актів агресії РФ проти України.  Більш того - сам Петро Порошенко говорив, що введення воєнного стану в Україні на руку лише Росії.

  Тобто, коли у нас захоплювали Крим - воєнний стан був не потрібен, коли захоплювали Донецьк і Луганськ - воєнний стан був не потрібен.  Звичайно, адже тоді у президента були фантастичні рейтинги, а тепер, коли в цих самих рейтингах він займає 4-е або навіть 6-е місце, то ось - знадобився воєнний стан.

  Разом з тим, введення воєнного стану в Херсоні, Вінниці та навіть Чернігові не передбачає того, про що давно говорять об'єднані націоналісти.  Влада так і не розірвала дипломатичні відносини з РФ, влада не припинила торгівлю з РФ, влада не закрила кордони з РФ, влада не вислала з країни агентів РФ на кшталт Медведчука і його колег з "Опозиційного блоку".  Влада декларативно оголосила  воєнний стан на курортах Одеси і Херсона.

  Крім того, президент Порошенко обіцяє використовувати свої повноваження в рамках військового положення тільки "у разі прямої наземної агресії РФ".  Тобто анексія Криму, війна на Сході країни, мабуть, на його думку такий не є.

  Більш того - я навіть припущу, що зараз величезна кількість чиновників і військових нинішньої влади кинуться знайомитися з м'якою зимою і сніжним покровом Херсона або Одеси, щоб потім розповідати, що вони були на війні, що вони героїчно захищали нас з вами, щоб потім отримати статус  УБД і використовувати це як політичний капітал або для особистого збагачення.

 Абсолютно ясно, що президент просто використовує нинішню ситуацію для того, щоб під час передвиборної кампанії розповідати про те, як він героично боровся з Росією.

  Військові курорти Херсона, Одеси і нахабна брехня на президентських виборах вже чекають вас.


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх