EN|RU|UK
Блоги Евгений Шевченко
Предприниматель, ветеран батальона "Донбасс".
  2393  16

Хто запроваджує військовий стан і чому саме зараз?

Бачу, що багато людей не розуміє причин тих подій, що зараз відбуваються. Для того, щоб це зрозуміти, потрібно дати відповідь на два запитання: хто і чому? 


Це фото із вчорашнього засідання #РНБО, на якому було ухвалено рішення щодо запровадження військового стану і відповідне звернення направлено до Парламенту. Хто тут був присутній? 
Президент #Порошенко
Прем`єр-міністр #Гройсман 
Спікер ВРУ #Парубій
Голова РНБО #Турчинов
Генеральний прокурор #Луценко
Міністр МВС #Аваков
Командуючий НГУ #Аллеров 
Голова СБУ #Грицак та багато інших цікавих персонажів. 

Абсолютно усі згадані персони є представниками мафіозно-олігархічної системи, яка тримає у своїх руках усі гілки влади - зазвичай такий режим називають «Клептократія». Переважна більшість згаданих осіб в тому чи іншому варіанті є фігурантами розслідувань #НАБУ, бо особисто або опосередковано приймали участь у розкраданні бюджетних коштів - за посиланням коротко, для загального розуміння цих та інших прізвищ: //…/15_nezruchnih_zapitan_do_holodnitsk…

За цим посиланням більш змістовна інформація на конкретному прикладі Командуючого НГУ генерала Аллерова - афера на 5,8млн.$ із квартирами, які мали би отримати родини загиблих бійців: https://www.facebook.com/1830076032/posts/10210222383595929/

Перше питання було: хто? Ви отримали на нього відповідь. Це цинічні потвори, які під спів гімну України, вдягенні у вишиванки, грабують нашу державу. Тобто ви розумієте, що апріорі будь-яке рішення приймається ними з огляду виключно на захист особистих інтересів - інтереси українського народу розглядаються лише час від часу з огляду на політичні рейтинги. 

Друге питання: чому? І воно дійсно цікаве. 
- чому військового стану не було оголошено 27 лютого 2014 року? Адже саме тоді армія РФ окупувала суверенну територію України. 
- чому не було оголошено військового стану в серпні 2014-го, коли армія РФ оточила Іловайськ? Адже тоді було захоплено в полон десятки російських військовослужбовців разом з паспортами РФ. 
- чому нікого не цікавило запровадження військового стану взимку 2015-го? Адже тоді було знищено Донецький аеропорт та утворено Дебальцевський котел. 

Таких «чому» є багато, бо внаслідок російської окупації загинули тисячі українців, десятки тисяч було поранено в боях, і сотні тисяч були вимушені стати біженцями, але незважаючи ні на що в нас була локальна антитерористична операція. 

Тож останнє «чому» є таким: чому саме зараз, коли було поранено декілька моряків, уся ця сволота раптом вирішила, що в нас вже не АТО, а військовий стан? При цьому, запевняю вас, дипломатичні стосунки із РФ ніхто розривати не буде, і торгівля із окупантом буде тривати, і російський газ по газопроводу Уренгой-Самара-Ужгород без жодних перешкод буде йти у Європу. 

Відповідь на останнє «чому» дуже проста і вона лежить на поверхні - діючий президент не мав жодного шансу лишитись на своїй посаді. А це значить, що після втрати влади суттєво зростає ймовірність того, що детективи НАБУ нарешті отримають можливість довести усі справи до логічного завершення, а новостворений незалежний Антикорупційний суд почне ухвалювати вироки, за якими у тюрму на довгі роки відправляться абсолютно усі, хто є на цьому фото. 

Тож зажди, в усіх подіях шукайте того, кому це вигідно. І скоріш за все ви знайдете того, хто є сценаристом та режисером чергової постанови, на вагах якої лежить влада, а ціною є наші з вами життя. Саме тому відтермінування президентських виборів є однією з основних, але далеко не єдиною причиною такого рішення - такою є болюча, огидна, але реальна правда щодо причин сьогоднішніх подій в Україні. І якщо раніше вони кричали: «Не розхитуйте човен - Путін нападе». То сьогодні буде інше, адже «путін вже напав!». З усіма наслідками для тих, хто буде виступати проти діючої клептократії.

P.S.: особисто я не тільки підтримую запровадження військового стану - я взагалі «за» визнання війни війною та розірвання дипломатичних, політичних та економічних стосунків із окупантом. Але у 2014 році на меті того був би очевидний захист інтересів українського народу - сьогодні це очевидний захист інтересів корумпованого олігархічного кодла:/


 Топ комментарии
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх