EN|RU|UK
Блоги Ігор Мосійчук
Народний депутат України, перший заступник голови комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  153  2

Після довгої ночі завжди наступає світанок!

Ніч національної ганьби і приниження в ході якої шляхом тотального кнопкодавства правляча коаліція за участі екс-регіоналів з «Відродження» та «Волі народу» затвердила для держави бюджет бідності і жебрацтва остання в такому роді для цієї влади цинічних бариг!
Цей бюджет злиднів який робить українців ще біднішими, добиває залишки промисловості та сільського господарства, медицини, освіти і культури затверджений на догоду МВФ і в такий ганебний спосіб кнопкодавства до терміну встановленого МВФ.
Це бюджет зовнішніх запозичень та зовнішнього управління який знову залишить без роботи і засобів для існування мільйони українців виштовхнувши їх з країни на чужину шукати кращої долі.

Але світанок близько. Переконаний, що українці мудрі люди які вже на весні наступного року вкажуть цій владі цинічних бариг, компрадорів на двері! Ми переглянемо цей кінчений бюджет і пропишемо абсолютно новий - бюджет розвитку який дасть можливість відродити промисловість, стимулює розвиток сільського господарства, забезпечить українців роботою та гідною заробітною платою! Світанок близько і ми приречені на перемогу!


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх