EN|RU|UK
Блоги Євген Карась
Координатор організації "С14". Активіст руху "Збережи старий Київ". Служив в АТО в батальйоні МВС "Гарпун".
  576  0

Вибори! Фронт чи Москва? Гей-парад чи карате?

Националисты обвиняют меня в визитах в Рашку. Объясню по пальцам, почему это - антилогика.

Там живут мои родители, и сдвинуть их с места не возможно. В Рашке я могу получить бесплатное образование, лучшую работу и более высокую зарплату. Там мне доступна бесплатная медицина. Там некого бояться, кроме ментов. Россия объективно сильнее и богаче. Но я все еще здесь.

Потому, что я безумно и безусловно люблю эту страну, со всем ее кризисом, войной, неравенством, со всеми ее сверстниками-нацистами, я безумно люблю ее и ее язык, и ее историю, и ее людей, какими бы мерзкими они ни были.

Какие же ещё могут быть аргументы?

Пише комуністка та ЛГБТ-активістка з Москви Рита Бондарь. Зараз проживає в Україні. Також пише розслідування про фашизм в Україні у ватний журнал "Commons".

Які можуть бути аргументи? 


Наприклад Ольга Симонова. Вона, на відміну від Ріти, не бачила батьків з 2014-го року. Ольга "фашист" і "враг Путіна" тоді поїхала в Україну і працювала в фронтовому мобільному госпіталі. До матері і тренера в Росії відразу прибігли ФСБ. Зараз Ольга служить на контракті в ЗСУ і мріє повернутися до спортивних змагань. В Росії вона мала багато перемог на чемпіонатах з карате.

Ріта Бондарь прибрала коментар Ольги з-під свого допису в Фейсбук. Це незручно для деяких росіян в Україні бачити як достойно жити.

Тому я пропоную допомогти усім лівакам та туристам з Росії.

Проголосуйте!

Що краще? Служити на контракті в ЗСУ? Чи писати статті про загрозу фашизму в Україні та агітувати за комунізм?

5168 7453 0132 1201 - ось картка "Приватбанк" Ольги Симонової. Я попросив її дати. Вважаю нам з тилу варто підтримати взвод Симонової гривнею. І там, в збройних силах, буде невеличке свято.

Свято Правильного Вибору.
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх