EN|RU|UK
Блоги Олексій Бик
Поет, музикант, доброволець
  353  0

РОБІН ГУД ІЗ ВИШНЕВОГО

Днями у нас сталася чарівна і дуже повчальна історія. Вчора у Вишневому кілька молодих активістів Нацкорпусу розклеювали оголошення про акції протесту проти свавілля превізників. Аж тут так співпало, що саме цього дня дільничний інспектор Олег Порядін зусиллям сталевої волі ступив  на стежку безкомпромісної війни проти беззаконня і порушення громадського порядку. І от, опікуючись інтересами мешканців міста, а також зажерливих превізників, проти яких листівки розвішували, Олег Порядін складає адміністративний протокол проти активістів Нацкорпусу за незаконне поширення рекламної продукції і забруднення будівельного паркану поклейкою оголошення. Само собою, Олегу Порядіну сміються в лице, ображають нехорошими натяками на розумові здібності і пояснюють: по-перше, оголошення про мітинг рекламою не є за визначенням, а по-друге - технічно ніхто навіть не клеїв це оголошення на паркан, бо той уже був заклеєний рекламою вщерть і наша листівка взагалі-то була наклеєна поверх реклами.


Так ось цей героїчний борець за щастя простих перевізників дільничний інспектор Олег Порядін нам зустрічався і раніше. Коли ми закривали “наливайку” у Вишшневому. Олег вів слідчі дії за цією справою і проявив справжні чудеса професіоналізму та відданості ідеалам дедуктивного методу великих майстрів минулого. Ретельний пошук вилученого поліцією фальсифікату спершу не дав позитивного результату. Всесвіт підсунув западло: бухло є, відео про вилучення є. Нема лише документів, касового апарату і, на думку  Олега Порядіна, складу злочину.

Все було проти нашого героя. Обставини були явно несприятливі. Але Олег не зламався і нелюдським напруженням сил постав на захист інтересів простого народу, для якого закрита нами “наливайка” - останній оплот боротьби за культурне дозвілля. На думку Олега Порядіна, цей прекрасний заклад з міфічною назвою “Гермес” заснували заступники і благодійники, які за документами купують бухло оптом по 130 грн за літр, а продають в роздріб по 80 грн. Свої гроші люди докладають, щоб алкосотня Вишневого не просихала. Ну як тут не поможеш таким благодійникам, правда, Олег Порядін?

Давайте зробимо цього Робін Гуда з Вишневого відомим. Країна має знати своїх справжніх героїв.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх