EN|RU|UK
Блоги Ігор Мосійчук
Народний депутат України, перший заступник голови комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  389  2

Садовий погрожував Гандзюк?

Відучора являюсь членом ТСК з розслідування нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів. Ввійшовши до складу комісії, одразу розпочав роботу, і вже маю перші результати.

З власних джерел у Херсонській області мені стало відомо про те, що керівництво політичної партії «Об’єднання Самопоміч», та особисто її лідер Андрій Садовий, віддавали наказ місцевим партійним активістам Херсонщини збирати компромат, та готувати публікації, для дискредитації Катерини Гандзюк. При цьому, під час спілкування Андрія Садового з херсонськими активістами «Об’єднання Самопоміч» в бік Катерини лунали образи та погрози. Причиною цього стала діяльність Каті, яку Садовий охарактеризував наступним чином: «Курва Гандзюк розвалює місцевий осередок нашої партії».

На моє переконання дана інформація має бути ретельно перевірена правоохоронними органами, оскільки може мати оперативну цінність для встановлення осіб, що замовили вбивство Катерини. Наразі вже направив відповідне звернення про проведення такої перевірки Генеральному прокурору Юрію Луценку.

Також звертаюсь до своєї колеги народного депутата від «Об’єднання Самопоміч» Олени Сотник, яка як і я є членом ТСК, із закликом вийти зі складу комісії. Оскільки в тому разі, якщо наведені мною факти підтвердяться, матиме місце безпосередній конфлікт інтересів.

З усією повагою до колеги, прошу Олену Сергіївну головним пріоритетом зробити об’єктивність і неупередженість роботи ТСК, а не інтереси політичної сили, до якої вона належить.


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх