EN|RU|UK
Блоги Андрій Клименко
Керівнк Кримського департаменту "Майдану Закордонних Справ", головний редактор BlackSeaNews
  370  0

Як окупанти впливають на роботу українських портів Азовського моря

Криза в Азовському морі це не тільки затримки суден... Як окупанти в Керченській протоці регулюють графік роботи українських портів Азовського моря.

На діаграмі "Тривалість штучної затримки суден, що йдуть до Маріуполя, Бердянська перед входом до Азовського моря" червоним обведені періоди різкого зниження тривалості затримки в Керченський протоці. Вони регулярні. Чому так? - це елемент технології:

Спочатку в Керчі (звідки керують процесом) чекають, поки всі судна, що стоять в портах Маріуполь та Бердянськ, приймуть вантаж та підуть за призначенням, тобто поки в портах не залишиться жодного судна. Потім витримують судна, що йдуть за вантажем до Маріуполя та Бердянська, яких тим часом вже накопичилося десятка півтора в Керченській протоці, ще 1-2 доби, щоб дати можливість портовикам погуляти без роботи та без грошей. Потім раптом випускають всіх, хто є в протоці.

Що відбувається? - а те, що за декілька годин черга утворюється при вході в порт Маріуполь, бо кожне судно повинно пройти процедури відкриття кордону. Але не тільки. Майже всі причали - спеціалізовані (руда, вугілля, метал, зерно...), і не факт, що всі півтора десятка суден йдуть в Маріупольський порт до різних причалів. Але і це не все...

Коли основну "порцію" суден пропустили і бачать, що черга в Маріуполі вже утворилась, тоді швидко пропускають ще 4-5 суден, які прибули до протоки нещодавно і чекали значно менше, ніж попередні. (Це і є саме ті, що обведені червоним на діаграмі). Навіщо? - а щоб черга на рейді Маріуполя була більшою...

Розумно працюють. І системно. Але нічого. Ми вже працюємо над відповіддю!

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх