EN|RU|UK
Блоги Ігор Мосійчук
Народний депутат України, перший заступник голови комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  223  3

Викликаю Єгора Соболєва на дебати

Єгор Соболєв, вмілий брехун та маніпулятор без честі і совісті. Єгор дуже любить піаритись на псевдоборотьбі з корупцією, та поливати брудом своїх політичним брудом.

Я б звичайно порадив би Єгору почитати кримінальне провадження а вже потім писати про нього. Хоча про, що це я? Єгор же правом ніколи не цікавився хоч і очолював відповідний комітет який законодавчо забезпечує та контролює антикорупційну правоохоронну діяльність в нашій країні. Він такий собі антикорупційний більшовичок якому байдуже до права аби опонента в лайні притопити! Не хватає Єгорці лише шкірянки та будьоновки а так вилитий ленінець. Але не сумуй Єгорка будьоновку я незабаром тобі подарую, щоб ніхто тебе ні з ким не сплутав!

І ще. Єгорка, а як там з декларацією твого партбосса Андрія Садового? Там ніхто нічого ні в кого не крав і хабарі не брав?
Добре, до суті.
Я готовий довести законність кожної копійки вказаної в декларації  Олега Ляшка! А чи готовий ти Єгор так само обґрунтувати кожну копійку статків свого партбоса міського голови Львова Садового? До слова, а як там розслідується кримінальне провадження по гибелі людей на Грибовецькому сміттєзвалищі? Чи кров людська, що водиця?

Коротше, готовий на будь якому каналі та в будь який час до дебатів з Єгором Соболєвим і не тільки про статки наших парткерівників а в першу чергу про те, як ліберальна модель економіки яку відстоює Єгор та вся «Самопоміч» губить нашу державу, залишає українців без роботи та зарплати і виштовхує з України по світах шукати кращої долі!

Слабо, Єгорка?


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх