EN|RU|UK
Блоги Мирослав Гай
Керівник Благодійного Фонду Мир і Ко. Замголови Ради резервістів при генеральному штабі України. Офіцер запаса.
  674  9

"Мирний План" Гриценко і "адекватні" росіяни

Незалежно від того, що мій пост про "Мирний План" Гриценко видалено фейсбуком - рукописи не горять.

Виявилось, що у 2017 році, в листопаді, Анатолій Гриценко увійшов у непублічну, тобто таємну групу, учасниками якої стали також "адекватні " росіяни, що мають доступ до Путіна. Ця група розробила "Мирний план", який, дослівно "поклала на стіл Путіну".

Коли я це почув, то у мене щелепа відпала. Я написав пост, де виразив своє здивування, що кандидат у Президенти України веде, фактично перемовини з країною агресмором, та разом планує наше майбутнє.

Бо Путін, не погодиться на жодні мирні плани, без досягнення своїх цілей. Що "адекватні" росіяни запропонували Гриценко? У воєнній доктрині РФ головними зовнішніми загрозами звучать розширення НАТО, та проведення навчань НАТО убіля кордонів РФ. Можу зробити припущення, що Путін міг би погодитися на мирний план тільки за умов відмови України від НАТО та повернення її під прямий російський вплив.

Бо коли ні, то Путін зраджує задекларовані національні інтереси РФ, а коли я маю рацію, то Гриценко зраджує українські інтереси, ще навіть не ставши Президентом.

І той пост було видалено!!!!

Тож ось посилання на оригінал відео Свободи Слова від 09.10.2018 (23 хвилина)

https://youtu.be/68uNjc1U3qU

І коротка версія прямої мови

Правду не скрити!

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх