EN|RU|UK
Блоги Артем Скоропадський
Прес-секретар "Правого сектора"
  466  1

Ми всі в небезпеці

 Коли в країні відбувається який-небудь черговий треш - призначення на державну посаду відкритого сепаратиста, хабарі серед чиновників усіх рівнів, падіння рівня життя, інфляція і так далі, то улюблений аргумент порохоботів - президент не може займатися всім. Зате, за їхніми словами, він успішний в дипломатії та покращенні обороноздатності країни. Тепер, коли під час війни в черговий (!) раз вибухнув склад з боєприпасами, порохоботи пишуть, що в усьому винні ... "зрадофіли" й "агенти Кремля". 

 Так Порошенку Петру Олексійовичу вдалося покращити обороноздатність чи ні? 

 І як вишенька на цьому гнилому торті ось така новина: "5 жовтня у Харкові суд прийняв рішення поновити на посаді начальника зберігання озброєння на військовому арсеналі в Балаклії. Позов військовослужбовця був задоволений - підполковника поновили на посаді начальника зберігання 65 арсеналу озброєння Збройних сил України, а також нарахували йому середній заробіток за час звільнення". Очевидно, що таке ганебне і скандальне рішення теж прийняли агенти Кремля, а Порошенко тут ні при чому. 

 Насправді ж, ми бачимо, що система настільки прогнила, що на наших очах відбуваються відверті військові злочини. І винен в цих злочинах саме президент, який так і не провів люстрацію в судах, який не назвав війну війною, який фантастично збагачується під час війни, який насправді не здатний організувати захист стратегічно важливих військових об'єктів. Ми всі в небезпеці, тому що ми не знаємо що і де може вибухнути завтра. 

 Уся нинішня влада повинна піти, а українці повинні забути про свій "однотуровий вибір", як про страшний сон. Не можна більше повторювати старі помилки на виборах. Старі, продажні, безпринципні політики мають піти (а деякі і сісти у в'язницю), а до влади мають прийти об'єднані націоналісти, які, нарешті, припинять хаос в країні.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх