EN|RU|UK
Блоги Иван Винник
Народный депутат Украины (фракция "Блок Петра Порошенко")
  2407  15

Муженко не може скоординувати завдання по тиловому забезпеченню та збереженню боєприпасів

Ще рік тому Комітет з питань національної безпеки та оборони Верховної Ради України склав перелік найбільш вразливих арсеналів зберігання боєприпасів ЗСУ.

6-й арсенал в Ічні був другим у цьому переліку! І те, що сьогодні вся країна вчергове дивиться, як вибухають боєприпаси в глибокому тилу, а ворог посміхається над черговим послабленням нашої боєздатності, викликає в мене лють, але в жодному разі не здивування!

Адже коли члени Комітету відвідували Ічню, ми побачили абсолютно неприйнятний стан забезпечння живучості арсеналу, неприйнятні умови збереження та охорони боєприпасів!

Позиція Комітету, з цього питання, та моя особиста залишаються незмінними. Необхідно забезпечити будівництво безпечних підземних сховищ на цих складах.

Комітет, зі свого боку, зробив для цього все: сприяв виділенню коштів, спростив процедуру виготовлення дозвільної документації, тощо. Переконаний, що за дбалого керівництва, до цього часу вже можно було закінчити будівництво цих сховищ.

Однак Генеральний штаб досі очолює Муженко, якого ми вимагали звільнити ще рік тому, у зв’язку саме з недбалим виконанням ним своїх службових обов’язків саме з забезпечення збереження та захисту військових складів.

Тому результат очікуваний. Боєприпаси вибухають, захищених сховищ немає, боєспроможність ЗСУ погіршується…

І я не можу зрозуміти, чому ця ситуація залишається незмінною, коли держава виділяє десятки мільярдів гривень на підтримання обороноздатності країни. Сотні тисяч українських військовослужбовців несуть службу в різних частинах країни, десятки тисяч нацгвардійців, сотні тисяч працівників національної поліції в складі МВС, десятки тисяч прикордонників, співробітники СБУ.

А керівник Генерального штабу не може зкоординувати завдання по тиловому забезпеченню та збереженню боєприпасів, які вкрай важливі сьогодні для обороноздатності України…

 Топ комментарии
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх