EN|RU|UK
Блоги Микола Княжицький
народний депутат України
  162  0

Ми матимемо якісний закон про українську мову в українській державі, не зважаючи на будь-який спротив

Сьогодні у четвер, 4 жовтня парламент прийняв у першому читанні наш законопроект №5670-д «Про забезпечення функціонування української мови як державної».

Наш законопроект розроблений представниками більшості політичних сил, підтриманий громадськістю та експертами. Інший законопроект був про мови. Він провокував створення регіональних анклавів, де третина могла б проголосувати за якусь іншу мову, а не українську. Допускати таких речей не можна».

Коментуючи дискусії, які точилися в сесійній залі навколо іншого законопроекту №5556 «про мови в Україні», авторства народного депутата від фракції «Блок Петра Порошенка», Ярослава Лесюка, можу зауважити, що в даній ініціативі не було передбачено механізмів контролю за виконанням законопроекту, в той час, коли в проекті №5670-д передбачено адміністративну та кримінальну відповідальність за його порушення.

На нас чекає важка робота в підготовці закону про мову до другого читання. Думаю, спротив буде ще більший. Але ми проведемо цей законопроект, і Україна матиме закон про власну мову.

Законопроект 5670-д є консолідуючим, адже під ним стоїть близько 80 підписів народних депутатів, в тому числі з «Блоку Петра Порошенка».


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх