EN|RU|UK
Блоги Петро Олещук
Політолог
  343  3

Країна вічно здивованих людей

Кожен мільйонний факт, що СБУ і ФСБ, власне, одна контора викликає незмінні потоки щирого здивування.

Відкрию вам страшну таємницю. Обидві ці структури вийшли з однієї - КДБ. І жодних фундаментальних замін персоналу там не відбувалося. Тобто, було місцеве КДБ - стало СБУ. Все.
Це типу як з місцевого Гестапо зробили б "національну безпеку" і посавтили її оберігати спокій національних меншин. Смішно? Мені - не дуже.

От така от страшна таємниця. Здивовані? Іноді, спілкуючись із співвітчизниками, відчуваєш себе Деном Брауном, бо кожна банальщина - це майже як історія Пріорату Сіону. Не менше.

Продовжимо вечір викриттів.
Україна - це переіменована УРСР із повним збереженням законодавства, правовоої системи та державних інституцій. Звісно, їх трохи "латали", але не сильно. Низка нормативно-правових актів діють з часів УРСР і успішно діятимуть, мабуть, ще за наших далеких нащадків. Всякі там норми, порядки і т.д.

Чи може підлатаний "ватник" стати фраком? Ідея всього, що у нас відбувається, виходить з того, що може. Треба лише пару латок нашити. І все буде ок. Наскільки це відповідає дійсності - залишу на ваш розсуд.

Все, що я написав вище - це така дика банальщина, що навіть соромно повторювати. Але для декого це все кожного разу - страшне відкриття.

Звідки таке щире здивувавння від громадян УРСР від того, що це саме УРСР нікуди не поділося? Воно нікуди і не подінеться. Його треба активно, цілеспрямовано і довго демонтувати. Як в Литві.
Але хто це буде у нас робити? КДБ?

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх