EN|RU|UK
Блоги Богдан Яременко
Голова правління Майдан Закордонних Справ
  1916  2

Видворення угорського консула: як можуть розвиватися події

Сценарій 1

Завтра Україна оголошує угорського консула в Берегово персоною нон-грата.

Думаю, що завтра ж Угорщина у відповідь оголосить персоною нон-грата консула України в Ніредьгаза (співчуваю, але на війні, як на війні).

Україна після того, образившись на безпідставне видворення свого консула, зможе відкликати згоду на відкриття консульства Угорщини в Берегово (просто закриємо цю установу).

Угорщина подумає, але судячи з того, що здорового глузду там не більше, ніж в Україні, відкличе дозвіл на відкриття українського консульства в Ніредьгаза.

Після цього Україна не матиме консульських представництв в Угорщині поза консульським відділом посольства України в Будапешті. Тому Україна запропонує Угорщині привести у відповідність число консульських представників. Це означатиме, що або Угорщина поновить дозвіл на діяльність української консульської установи в Ніредьгаза або Україна відкличе дозвіл на функціонування генконсульства Угорщини в Ужгороді. До того ж у нас існує диспропорція в почесних консулах - ми маємо в Угорщині одного, а угорці в Україні, здається, трьох. Це теж можна буде привести до кількості один на один або нуль на нуль.

Після цього закривати буде більше нічого.

Але українські громадяни все ще хотітимуть отримувати угорське громадянство, а угорці матимуть не менше підстав і бажання ставити нам палки в колеса в НАТО, ЄС, а можливо і з безвізовим режимом.

Сценарій 2

Або просто вишлемо по одному консулу, і надалі все буде як і було - наші громадяни отримуватимуть угорське громадянство, а Угорщина вставлятиме нам палки в колеса, де лише зможе.

Ну, і в українському законодавстві далі не буде заборони на два паспорти чи громадянства і чудової, сказаної сьогодні мені однією журналісткою фрази "в Конституції України записано, що не можна бути біпатридом".

Гуляємо!

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх