EN|RU|UK
Блоги Андрій Тарасенко
член Проводу НВР «Правий сектор», голова Політичної Партії «Правий сектор»
  114  0

Іноземним добровольцям - громадянство!

Проблема вітчизняної системи влади у тому, що заправляють нею бюрократи, а не державотворці. Їх "демократичний" ідеал - байдужа сліпа держава, для якої понад усе бюрократичний механізм, але не добро нації.

Їм байдуже, яке у бажаючих чи потребуючих громадянства ставлення до культури чи навіть державності українців, чи приноситимуть вони користь для суспільства. Яка різниця! Головне, аби всі папірці були зібрані.

Так і виходить, що білорус-доброволець не може одержати громадянства України. Бо не може повернутися у Білорусь і зібрати всі необхідні документи, адже за участь у нашій війні його відразу заарештують. Натомість таджик-базарний перекупник, який не розуміє української мови, з легкістю одержує громадянство, бо на батьківщині назбирав усе, що треба. Тож який людський капітал Україні потрібніший?

Партія "Правий сектор" займає принципову позицію - механізми мають стояти на службі національного інтересу, а не навпаки!

Ви згодні? Прийдіть до Верховної Ради підтримати іноземних добровольців 2 жовтня о 10:00. Моральний обов'язок парламентарів - ухвалити законопроект #3433!

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх