EN|RU|UK
Блоги Андрей Сенченко
Украинский политик, государственный и общественный деятель. Глава Всеукраинского общественного движения «Сила права», член политсовета партии «Батькивщина».
  2007  18

СИЛА СЛОВА

В сучасній війні слово стало ефективною зброєю, здатною зміцнити сили захисників, деморалізувати ворога, наблизити перемогу.

Наш ворог відточив майстерність застосування такої зброї, ми – із великим запізненням – лише вчимося.

Навесні 2014-го на всіх ефірах російських найманців спочатку називали активістами, потім сепаратистами, а згодом – терористами.

Проблема залишилася і сьогодні – на військовому параді на честь Дня Незалежності, під час вручення зірки Героя України батькам загиблого лейтенанта Олега Довгого, прозвучали слова про те, що він загинув 31 січня 2015 року під Чорнухиним в результаті обстрілу «Градами» з боку сепаратистів!

Сьогодні прочитав новину від одного українського «аналітичного порталу», яка має таку назву: «В МінТОТ відзвітували про спроби дестабілізувати ситуацію в Україні».

Сказати сказали, подумати – забули.

Панове політики, офіційні особи та журналісти, час наводити лад у думках і словах. З кожною вашою помилкою ми ставали слабшими, а наш ворог – сильнішим.

Ціна помилок на війні – людські життя.


 Топ комментарии
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх