EN|RU|UK
Блоги Дмитро Наталуха
Партнер компанії зі стратегічних комунікацій Lead/Augury, випускник Кембриджського університету, співавтор -Поганої Кампанії-
  701  4

Безславні виходки

Вчора відбулась акція «Ніч на Банковій», спрямована на привернення уваги до бездіяльності правоохоронних органів і керівництва держави в цілому у відношенні нападів на громадських активістів.

Організаторами виступили низка громадських діячів і активістів, які широко відомі в українському FB. Більшість з них - тотожні за цінностями і принципами, та з різних причин досі не об’єднались в єдиний політичний рух. 

Фактором об`єднання вже давно називають одну відому всім людину - Святослава Вакарчука, і вчора дискусії про те «піде він чи не піде в Президенти» лунали постійно.

Втім, тут критично важливо зрозуміти одну суттєву річ - невизначеність Вакарчука фатально шкодить об’єднавчому процесу демократичних сил в цілому

Справа в тому, що які б премовини не вели Найєм з Гацьком, Гацько з Солонтаєм, Солонтай з Чумаком, Чумак з Гриценко чи Гриценко з Садовим - всі роблять «поправку на Вакарчука» і тому не можуть прийняти остаточного рішення. 

У більшості демократичного табору чомусь є необгрунтована впевненість, що якщо Вакарчук таки висунеться, то він обов`язково переможе і у президентських і у парламентських виборах, тому всі хочуть «заскочити» у «гарантований потяг».

«А раптом завтра Вакарчук висунеться, а ми вже домовились з іншими». І тому чекають, витрачаючи час впусту. 

І так і не можуть зрозуміти, що якщо вони не здатні зараз разом узгодити одну особу на Президента, то разом узгодити з півсотні осіб потім, на депутатів, коли почнеться формування списків і розподіл посад - буде просто з області фантастики.

Час грає не на користь демократичних сил. За три місяці штаби не розгорнеш. 

Тому, усі ці безСЛАВні виходки мають перерости в реальні інтеграційні процеси. І перерости негайно. 

З Вакарчуком чи без.

Цей допис був вперше опублікований на телеграм-каналі "Погана Кампанія" (посилання)

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх