EN|RU|UK
Блоги Егор Фирсов
Народный депутат Украины 7-8 созывов; Член Политической силы "Альтернатива"
  187  2

"Ми хочемо дихати": чому я підтримаю екологічну акцію протесту в Маріуполі

"СмертьІнвест" – саме так маріупольці називають завод Ріната Ахметова.

І така народна назва не безпідставна. У Маріуполі найбрудніше повітря в Україні. Рівень забруднення шкідливими речовинами просто зашкалює.

Рінат Ахметов використовує металургійні технології минулого століття. І навіть потенційні покупці та інвестори, вивчивши ситуацію, не хочуть мати справу з таким активом. За європейськими стандартами, такого виробництва просто не мало б існувати. Але в Україні Ахметов може все, і навіть трохи більше.

Ми маємо допомогати мешканцям Маріуполя. Вони кожен раз і кожен рік виходять на акції протесту. Їх вимоги дуже прості. Вони говорять: "Ми хочемо дихати". Адже зараз кожен мешканець Маріополя вдихає та глотає майже тонну (!) шкідливих речовин на рік. Фактично з людей зробили живі повітряні заводські фільтри.

Завтра Маріупольці вийдуть на акцію, щоб змусити Ахметова і адміністрацію завода встановити сучасні фільтри та лічильники викидів на кожну заводську трубу, з доступом до цієї інформації он-лайн.

Маріупольці будуть ходити по місту в масках, щоб привернути увагу до проблеми. Давайте їх підтримаємо! Екологічна проблема Маріуполя – це проблема не лише одного міста, насправді екологія не має кордонів.

Тривалість людського життя на 85% залежить від умов та способу життя. Іншими словами, від того чим ми дихаємо, що їмо, яку воду вживаємо.

29-30 вересня, одягни маску, зроби фото. Не мовчи, розкажи країні про свою екологічну проблему.


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх