EN|RU|UK
Блоги Волонтерське Об'єднання "Vesta"
  1987  3

"Всіх не врятуєш", - фраза, яка нагадує "Я їх туди не відправляв".

Волонтерське Об’єднання "Vesta" розпочала свою діяльність ще в 2015 році. Пріоритетними завданнями стали: допомога українським Воїнам - учасникам АТО - на передовій; підтримка та забезпечення поранених учасників бойових дій в шпиталях; психологічна та матеріальна допомога сім’ям військових; співпраця з військовими волонтерами на передовій.


За роки роботи Організація об'єднала людей, які переконані: лише діями та особистим прикладом можна змінити країну. Бездіяльність в тяжку хвилину – це злочин. Тому робота команди "Vesta" поширилась і на інші категорії людей, які потребують допомоги та соціального захисту.

Мета Організації - забезпечення гідного життя кожній людині, яка через свої фізичні або інші вади обмежена в реалізації своїх прав і законних інтересів, побудувати відкрите громадянське суспільство для людей з інвалідністю, пропаганда доброзичливості та волонтерства.

Волонтерське Об’єднання "Веста" опікується родиною військовослужбовця , де наймолодша донька захисника України, Евелінка Гладій ( 2016 року народження), має дуже складний діагноз - наслідки органічного ураження ЦНС у вигляді синдрому спастичного тетраперезу, затримка стато-кінетичного та психо-мовленнєвого розвитку. Білково- енергетична недостатність Пет. Дівчинка потребує постійних курсів реабілітації та спеціального харчування, щоб повноцінно розвиватися. За ці півроку, завдяки професійному лікуванню в реабілітаційному центрі Козявкіна, Евелінка почала набирати масу, самостійно сидіти, робити перші кроки. Прогнози лікарів – у дівчинки є всі шанси навчитися самостійно ходити до кінця року.

Вартість курсу реабілітації на листопад (з 12.11 по 23.11) становить – 12 940 гривень. На жаль, родина фізично не може постійно оплачувати курси реабілітації в медичному центрі.

Батько Евеліни, був в запеклих боях під Волновахою, отримав серйозні поранення. Їх наслідок – інвалідність 2ї групи та постійний прийом ліків.

Ви запитаєте напевно, чи зверталась родина до депутатів? Так, звертались. В квітні 4 депутати відмовили в допомозі. Жодної фінансової підтримки. Шкода, що батько Евеліни ризикував своїм життям, втратив здоров'я , охороняв мирні ночі тих самих людей,а у відповідь – байдужість

""Всіх не врятуєш"", - фраза, яка нагадує "Я їх туди не відправляв". Ми неодноразово чули таку безглуздість про нашу діяльність та допомогу. Може ми всіх не врятуємо, але ми хоча б спробуємо! Девіз команди "Веста" : "Не словом, а ділом"!", - розповідає директор БО "БФ "ВО "ВЕСТА" Богдана Левицька.

Окрім допомоги Е. Гладій, діє благодійна акція "Назустріч Мрії" для оплати нейрохірургічної операції 15 річній дівчині Дар’ї Лисенко. В підтримку Даші 17 жовтня в місті Києві відбудеться благодійна вистава – концерт "Серед мільйонів зірок єдина...". Всі зібрані кошти йдуть на оплату операції Дівчинці.


Також "Веста" проводить арт-заходи для психологічної реабілітації в рамках культурної програми "KIDS Терапія" для діток Воїнів АТО, дітей з інвалідністю , сиріт, діток з малозабезпечених сімей та інших підопічних Організації.

"Найголовніше це завжди пам’ятати, що ти і твої вчинки приклад для дітей. Вони дивляться і рівняються на тебе. Тому маємо навчити хорошому. Найкраща винагорода за нашу діяльність – світле майбутнє наших дітей, їхнє щастя та гордість за Країну", - ділиться думками директор БО "БФ "ВО "ВЕСТА" Богдана Левицька.

Про роботу Організації, її проекти та заходи, Ви можете дізнатися більше на сторінці в фб ( vo.vesta) та інстаграм (vo_vesta).

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх