EN|RU|UK
Блоги Анна Коваленко
Сотник 39 сотні Самооборони Майдану, Консультант Комітету ВРУ з питань національної безпеки та оборони
  2193  2

Проти лому є прийом?

Не хочу бути банальною і нагадувати, що війна - це завжди про гроші, гроші, гроші. Саме так, колись одному італійському монарху відповів його маршал, коли той запитав, які приготування необхідні, аби захопити тогочасне певне герцогство. Отож, Росії для того, щоб продовжувати вести війни по світу, так само потрібні гроші, гроші і гроші. І от, щоб вже завтра не розпочати третю світову війну, відповідаючи агресією на агресію РФ, цивілізований світ обрав шлях введення санкцій проти економіки Росії. Ми можемо з вами довго дискутувати про їх ефективність, але реально з 2014 року 41 країна світу почали політичні та економічні заходи, щоб стримати РФ. Мова йде про обмеження співробітництва, обмеження на постачання окремих видів технологій і, звичайно. секторальні санкції направлені проти окремих секторів економіки РФ та проти оточення Путіна. 
Україна, зі свого боку, так само вводить санкції проти РФ, не продовжує угоду про «дружбу» та переглядає взагалі увесь спектр міжнародних відносин з РФ. Також. намагається знайти доступ до нових ринків у Європі та Північній Америці (Угода про асоціацію, Угода про вільну торгівлю з Канадою). І ми можемо дискутувати з вами з приводу динаміки і своєчасності, але, очевидно, всі ці заходи мають певні результати. Для прикладу, стрімко зростає дефіцит державного бюджету РФ, зростають внутрішні і зовнішні борги РФ. З минулого року Росія скоротила свій оборонний бюджет на 20 відсотків і т.д.. І зрозуміло, що РФ санкції не подобаються, і вона намагається знайти способи, щоб їх обійти. 

Сьогодні для України життєво необхідним є ослаблення Росії, бо сконцентрована на вирішенні внутрішніх проблем, вона перестане намагатись втримати нас у своїй зоні впливу, і, напевно, перестане нас вбивати. Я от пишу, здається, про очевидні речі, як кажуть, «и ежу понятно», але виявляється - не всі в нас «ежи». І в Україні знаходяться компанії, які заради сьогочасної вигоди, поступаються/ігнорують національні інтереси, намагаються обійти санкції, і тим самим створюють загрозу національній безпеці.

От наприклад, є молдавський металургійний завод, який знаходиться в Придністров’ї в місті Рибниця. Цей завод, отримуючи де-факто безкоштовні енергоносії від російських донорів, скуповував український металобрухт по неринковій ціні в об’ємах десь приблизно 55-65 тисяч тон в місяць, що певним чином створювало проблему для українських металургів, які відчували дефіцит сировини. Цей завод є єдиним кінцевим споживачем лома чорних металів в Молдові. Саме цей завод є найбільшим платником податків в Придністров’ї, і, фактично, на ньому тримається весь російський проект «Придністров’я». Звичайно, після того, як Україна ввела санкції проти низки російських і пов’язаних компаній (рішення РНБОУ підписане Президентом), ці поставки були припинені. Але, вже у вересні цього року було помічено їх відновлення. Схема наступна, власник і постачальник цього лому компанія УкрМет. Це підтверджують усі українські споживачі лома. І можна було б подумати, що намовляють, бо, звичайно, цього не написано в документах, але, навіть користуючись простою логікою, можна зробити такі висновки, бо, наприклад, за магічним збігом обставин, перевізник цього лома Укр-транс-компанія, яка входить в групу УкрМет, мають спільного власника. Що саме Укр-транс-компанія перевізник, можна підтвердити, просто відкривши автоматизовану систему МЕСПЛАН Укрзалізниці. Заявлені об’єми поставки лома поки невеликі - 6210 т, об’єми вже виконаних поставок - 1447 т. Така собі нахабна спроба обійти санкції, перевірити схему - а чи працює? Насправді, рівень нахабності вражає, бо власник вагонів, в яких перевозили вже відвантажений лом - Укрзалізниця. Буквально за 22- 23 вересня зі станції Запоріжжя - Ліве пішли 4 вагони: 3 вагони Панютинський ВРЗ, 1 вагон - Придністровська залізна дорога. Компанія отримувач лома «NOVASTAL PRIM» SRL. MD-2043, Молдова, Кишинів, вул. Індепенденцій 6/1, офіс 407. Код в системі УЗ – 3435. І станція призначення - Матеуци. За магічним збігом обставин, вона знаходиться в Придністров’ї і є найближчою до МОМЗу. 

Крім санкцій РНБО у відношенні Молдови також діє конвенція (заборона) від УЗ на відправлення туди вантажних вагонів власності Укрзалізниці ЦЦО/ 117 від 24.01.2018 р.

http://www.uz.gov.ua/cargo_transportation/electronic_transportation/conventions/

Очевидно, що першим отримувачем лома в юридичному плані не є МОМз, але де - факто цей лом призначений для нього. І, на жаль, можемо зробити висновки, що українська компанія, незважаючи на санкції РНБО, у вагонах державної компанії УЗ почала поставляти лом на підприємство на території російського анклава в Придністров’я. 

Сьогодні це виклик для наших правоохоронних органів, цей кейс, насправді, серйозний прецедент в середині країни та для наших міжнародних партнерів. Сьогодні першочергово має бути розроблений механізм контролю виконання санкцій, щоб у майбутньому унеможливити здійснення махінацій, і порушники санкцій не могли уникнути покарання. І держава мала б дієвий інструмент боротьби з таким типом загроз національній безпеці. 

Як консультант Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони, я  звернусь щодо цього кричущого інціденту до депутатів парламенту, СБУ, та РНБО з вимогою негайно відреагувати на порушення санкцій. Очевидно, що винні мають бути покарані, а система контролю над дотриманням санкцій потребує вдосконалення.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх