EN|RU|UK
Блоги Валерій Пекар
Громадський активіст, викладач, підприємець
  1763  5

Одеса є ключовою точкою російської стратегії

Злочини проти громадських активістів, політичних діячів, журналістів завжди стають резонансними, і громадяни очікують від правоохоронних органів швидкого та якісного розслідування. Безкарність підриває довіру до держави, якої так не вистачає сьогодні. На жаль, прийдешні місяці принесуть нам лише більше насильства -- адже починається передвиборче протистояння, і всім сторонам захочеться використати насилля.

На це я можу сказати дві речі.
1. Будь-яка ескалація насильства має два леза: у відповідь на побиття і постріли почнуться підпали і вандалізм, у відповідь на це частіше вийматиметься зброя, і так далі. Швидко прийдемо до повноцінної громадянської війни, адже зброї вистачає. Сто років тому в результаті такого взаємного насильства Україна зникла з мапи світу.
2. Саме це і є стратегічною метою Росії. І тому російські найманці намагаються і будуть намагатися вбити клини якнайглибше, щоб розколоти суспільство. Буде більше і більше провокацій. Саме так сталася одеська трагедія 2 травня, саме так плануються наступні трагедії. Одеса сьогодні є ключовою точкою російської стратегії. Можна сподіватися лише на мудрість одеситів. Ситуація в місті складна, і не мені, киянину, давати їй оцінку.

За те, щоб ці два пункти не спрацювали, у країні відповідають конкретні люди -- керівники правоохоронних органів. Гра з вогнем закінчується завжди погано, якщо сидиш на бочці з бензином.

Найгірше, що ми з вами можемо зробити, -- без суду і слідства назвати винних.
Найкраще, що ми з вами можемо зробити, -- приєднатися до допомоги Олегу: 5168757316292897 Михайлик Наталія Андріївна.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх