EN|RU|UK
Блоги Євген Карась
Координатор організації "С14". Активіст руху "Збережи старий Київ". Служив в АТО в батальйоні МВС "Гарпун".
  28751  10

Кривава зоря червоного Львова.

Вчора у Львові сталася резонансна подія. Ніхто не знає що відбулося, але ліворадикали заявили, що на їхнє угрупування напали представники "Національного корпусу". А потерпілі в той вечір - це "екологи, які просто вирішили пограти у футбол".

Давайте знайомитися ближче з "екологами". 

Дмитро Купер - ліворадикальний субкультурний хуліган, репер, анархіст, житель Мукачева Закарпатської області.

Купер прямо пише:

Купер хвалиться успішними нападами на активістів "Національного корпусу"(він їх називає "аваківські посіпаки"):


Анархіста виводить з себе і змушує махати ножем навіть символіка цієї організації:В перервах між цією боротьбою, Купер бореться з медичною реформою:


Музику лівака оцінили у структурі Медведчука. "Студентська республіка", яку, до речі, навіть вигнали з громадської ради при Міністерстві молоді та спорту. "Студреспубліка" Медведчука номінувала ліворадикала в своєму конкурсі:

Купер особисто знайомий з цікавим персонажем Богданом Дедушкіним:

Дедушкін відмітився в 2016 році під час акції "Гроші на освіту, а не на війну". Тоді в міністра освіти України ліворадикали кинули тортом. Складно в це повірити, але вже за два роки після акції Богдан Дедушкін поїхав робити освіту... в Росію:

І чорт з ним. Одним сепаром-провокатором менше, подумаєте Ви. Але є проблема:


Здається, на фото мітинг за "мір" в Києві на Банковій. На фото Богдан Дедушкін, а по центру в куртці Максим Казаков з Донецька. Я про нього вже писав. С14 зустріли Казакова на 9 травня в Києві, але пошкодували і... Поки Дедушкін поїхав в Обнінск, Макс Казаков поїхав... у Львів...


Різні люди висловлюють свій протест. Проти різних речей. В різних містах. Але лякає чому усім лівакам так неминуче треба зібратися у Львові? Чому всіх тягне саме туди? 

Глянемо на цю цікаву публіку:

Багато цікавих осіб. 

В історії з вчорашньою сутичкою найбільш різкі коментарі роздає Антон Парамбуль. Це саме той чоловік, який згідно слів колишніх членів його організації в 2013-му році в Києві від Олега Верника і Алексея Кочеткова(політтехнолог з РФ, дуже близький до адміністрації Путіна)  отримував кошти на створення ліворадикального руху "Автономний опір" у Львові.

Ось Антон Парамбуль в ділі:

Зараз Парамбуль вже не керівник "Автономного опору". Пішов на підвищення. Тепер цей 35-річний чоловік - керівник "Чорного стягу" та угрупування "Беспредел", яке складається з ліворадикальних львівських футбольних хуліганів.

На одній з футбольних сутичок пліч-о-пліч з Парамбулем (з саперною лопаткою) бачимо Тараса Богая (з сокирою):


Богай працює не лише сокирою. 19 лютого 2017-го року майже зарізав ножем 18-річного націоналіста прямо в центрі Львова. Богая зловила під час втечі патрульна поліція. Тарас не мігрував в Обнінск, але сьогодні ділиться досвідом "класової війни" на комуністичних конференціях в країнах Африки:


Але найбільш скандальної слави у Львові набув ось цей вихідець з Донецької області:


Це Данило на прізвисько "Неумру". Настільки колоритний, що тут немає чого й додати. Ви все правильно бачите. На верхніх фото сепарський штурм Харківської ОДА в 2014-му році. А фото нижче - це Львів, наші дні.

До речі, з дерев'яною битою поруч з Данилом - Стас Сергієнко. Ліворадикал, який фоткався з російськими солдатами. Зараз отримав статус біженця в Німеччині. Саме Стас кидав тортом в міністра освіти України. Про нього колись писав Віталій Дейнега. Стас хоча прихильник комунізму і Сталіна, тим не менше разом з "учителем з РФ" Богданом Дедушкіним відвідували гей-парад в Києві:


Всі ці тусовки дивовижно між собою переплітаються. 

Ось Данило, який товариш Стаса, який товариш Дедушкіна, який товариш Купера, поруч з самими Дмитром Купером. У Львові. В 2017-му році:


А на фото нижче присутня і Олександра Омеляш, яка вчора постраждала в нічній сутичці:


Омеляш чесно каже, що не знає хто нападники. Зате керівник "Чорного стягу" Антон Парамбуль (якого на місці конфлікту не було) запевняє, що нападники були у футболках "Азову". 

Хто приймав участь в сутичці на разі невідомо. Але відомо про інших потерпілих заявлених з боку анархістів.

Постраждалий ліворадикал з Вінницької області Сергій Господінін:


Постраждала Вероніка Яблонська. Згідно її слів вони грали у футбол, хоча одяг в неї дивний, як для гри у футбол:


Вероніка посеред товаришів-екологів з "Чорного стягу":

Я все ж скептично оцінюю версію, що "Нацкорпус" взяв і просто порізав миролюбних екологів. Окрім специфічної політичної діяльності потерпілих, є і декілька конкретних причин.

Причина №1.

Минулого року ліворадикали мали сутички з націоналістами. Прибігла поліція, усіх розборонили і затримали учасників з обох сторін. А біля зграї ліваків, які зібралися на вході до свого магазину, поліція знайшла пістолет:

Чи правда Сергій Марко не знав про який пістолет ідеться?

Дивимося уважно:


Отже, ліворадикали збрехали. І можуть збрехати будь-що, аби приховати власний злочин. 

Не здивуюсь, якщо насправді участь у вчорашньому конфлікті приймало значно більше осіб. Або виявиться, що потерпілою стороною мали бути зовсім не ліворадикали. 

Так, в липні місяці прямо в центрі Львова на кав'ярню, де сиділи декілька націоналістів-прихильників "Азову", напало близько десятка молодиків з молотками і палками. Уціліли ті, хто встиг забарикадуватися за дверями кафе. За останні кілька місяців відбулися також дрібні напади на активістів С14 поблизу помешкань, де вони проживають. Націоналісти Львова сьогодні вимушені очікувати нападу будь-коли та будь-де. 

До речі, саме це стало причиною прикрого інциденту у Львові з активістами С14, які малювали трафарети по справі Катерини Гандзюк. Серед ночі без форми та крику "поліція" невідомі з приватних легковиків кинулися бити активістів. Один з нападників отримав ножове поранення і лише тоді виявилося, що це група карного розшуку, а не злочинців, тітушок чи ліворадикалів.

Причина №2.

Цієї весни в Києві анархісти - двоє дівчат та троє хлопців - намагалися убити ветерана Добровольчого українського корпусу та учасника оборони Донецького аеропорту Дмитра Вербича. Убити намагалися за футболку з тематикою армії. До цього анархісти Іващенка не знали взагалі. Пізніше стало відомо, що безпосередньо наносив удари ножем ліворадикал з Москви. На фото дівчата і хлопці-анархісти біжуть за "кіборгом":


Тоді в травні 2018-го ліві розділилися. Частина засуджувала напад, а інші ліворадикали розганяли в Інтернеті злобний осуд перших. Мовляв "впряглися за нациста". 

Як вже зараз практично до дрібниць відомо - спонтанний напад на Вербича організувала напівтерористична анархістська мережа "Революційна дія". Цікаво що "Революційна дія" відсутня саме у місті Львові. Вважається, що саме "Чорний стяг" фактично є автономним філіалом напівтерористичної "Революційної дії".

Чи могли приїхати у Львів товариш Купер з Мукачева, Господінов з Вінниці та з місцевими товаришами влаштувати на честь візиту "вуличне полювання"? Безперечно могли. Тим більше, Купер, як і решта учасників "Чорного стягу" цими нападами скоріше пишаються, аніж засуджують. Не зовсім зрозуміло навіщо вони видумували "гру у футбол", якщо одяг ліваків не зовсім придатний для спорту. Можливо приховують чим насправді займалися того злополучного вечора. Можливо конфлікт виник спонтанно. 

Наостанок згадаю ще декілька нехороших моментів. 

"Революційна дія" також відома підпалами адміністративних будівель та нечисленними, але збройними вуличними нападами на націоналістів у Києві. Вважається, що "Революційна дія", "Автономний опір" і "Чорний стяг" спільно організували марш Махна у Львові минулого року:

До какофонії ліворадикалів, анархістів та сепаратистів не вистачає лише... Кого б Ви думали? 

Я зайшов на сторінку Сергія Марко і...


Ірина Юзик:


Тобто сьогодні "Чорний стяг" і "Автономний опір" найбільше підтримує помічниця Наді Савченко? У імпортованих у Львів ліворадикалів не лишилося товаріщєй окрім помічниці Савченко? Тої, яка сама сидить за підготовку терактів у Києві? 

Драматичний маразм Рубана про "управляємий хаос" перестає бути дебільною фантазією, коли дивишся на криваву анархію "Чорного стягу" у Львові чи "Революційної дії" в Києві.

Маразм. Це хороше слово щоб описати хворе божевілля, коли львівські "соціальні екологи" з Криму братаються з військовослужбовцем Російської Федерації в спортзалі "автономного опору":

Фактично зараз мало відповідей. Думаю вони з'являться вже скоро. 

Поки є лише факт дуже дивної кримінально-політичної публіки. 

З Криму, Росії, Донбасу, Львова, Києва. 

Галицькі екологи, репери Медведчука та морські піхотинці з РФ.

Об'єднані ідеєю зробити Львів - "лєвим городом".  

Ці особи пропагандують збройні напади на націоналістів, "систему" й "хунту". І таки нападають - хваляться цими поножовщинами й фото з молотками. Частина вже навіть потрапляла за це до буцигарень. 

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх