EN|RU|UK
Блоги Евгений Шевченко
Предприниматель, ветеран батальона "Донбасс".
  2901  5

Керівник САП пан Холодницький продає справи ТОП-корупціонерів

Для мене у конфлікті САП і НАБУ все зрозуміло. На жаль в Україні навіть деякі журналісти не все розуміють і хибно тлумачать події, тож я вирішив дещо прояснити для суспільства це питання.

Причина конфлікту була і лишається одна. Вона полягає в тому, що керівник САП пан Холодницький продає справи ТОП-корупціонерів - це унеможливлює покарання для тих потвор, які грабують нашу державу.

Перелік "злитих" справ чималий і нещодавно я публічно задав пану прокурору 15 запитань, але відповіді так і не отримав:

Загалом питань набагато більше, але враховуючи таємницю досудового слідства я не усі їх можу задавати у публічній площині.

Й дуже смішно чути, як Назар Іванович відбрехується на телебаченні, що нібито справа проти нього порушена через розмову п‘яних працівників СБУ, яку почув таксист. Насправді керівник САП дуже добре знає, за яких обставин відбулася вищевказана розмова, хто був її учасником і що вона була відповідним чином зафіксована під час проведення НСРД (негласних слідчо-розшукових дій). Але Холодницький, як прокурор, спочатку планував визнати цей доказ несуттєвим, що дало би йому право та можливість знищити відео- та аудіо-запис розмови, на якій йдеться про його хабар у розмірі 500 тис.$ від Труханова.

Проте керівництво НАБУ передбачаючи злочинні наміри очільника САП змогло їм зашкодити і таки змусило Холодницького розтаємнити ці дані, додати їх до матеріалів кримінального провадження та передати до слідчого підрозділу ГПУ. Щоправда для цього знадобилося чимало зусиль і чотири місяці часу.

Шановний Назаре Івановичу, чекаю на вашу відповідь.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх