EN|RU|UK
Блоги Роман Насиров
  173  4

Для НАБУ закон не писаний

Знову НАБУ у центрі уваги. Але не тому, що вони ефективно працюють.

Вчора Окружний адміністративний суд м. Києва ухвалив рішення про фальсифікацію НАБУ кримінальної справи проти народних депутатів. Суд однозначно підтвердив: дії Національного антикорупційного бюро по справі були незаконними.

Вже більше року я звертаю увагу всіх, кого це стосується, на незаконні дії НАБУ. 

Для них закон не писаний!

По моїй так званій справі вже є декілька кримінальних проваджень щодо протиправних, незаконних дій детективів НАБУ. Ці справи розслідуються Службою безпеки України, а деякі з них – після спроб детективів антикорупційного бюро незаконно їх закрити – за нашим наполяганням передані Національній поліції.

Це промовиста ілюстрація повної некомпетентності і заангажованості працівників НАБУ і незаконного характеру їх дій як посадових осіб.

За рішенням суду здійснюється ще одне кримінальне провадження щодо штучного створення доказів по моїй так званій кримінальній справі, а також за притягнення завідомо невинуватої особи до кримінальної відповідальності.

Тобто детективи НАБУ найближчим часом понесуть передбачену відповідальність за те, що усвідомлюючи, що в моїх діях як Голови ДФС немає навіть події злочину, тим більше складу - вони штучно створили начебто докази і протиправно намагаються притягти мене, завідомо невинну особу, до кримінальної відповідальності. За дії, які не є і не можуть бути кримінальним злочином.

Незважаючи на це, я вважаю, що антикорупційні органи – це важливий державний орган, який дуже потрібен Україні.

Разом з тим, було б великою помилкою ототожнювати Артема Ситника з антикорупцією і НАБУ. Риба гниє з голови. Так і НАБУ почало загнивати через політику, самопіар, некомпетентне і не здатне організувати ефективну роботу по боротьбі з корупцією керівництво. Але ж саме реальної боротьби з корупцією вимагає український народ від директора антикорупційного бюро Артема Ситника!

Замість того, щоб стати зубчастим тигром у боротьбі з реальними корупціонерами, як це було у деяких країнах світу, котрі за короткий час подолали корупцію, українське НАБУ перетворилось у політизовану репресивну структуру із зовнішнім керуванням, і яка не завдає реальним корупціонерам ніякої шкоди. Своїми протиправними діями А. Ситник дискредитує як частину відданих боротьбі з корупцією чесних працівників НАБУ, так і в цілому антикорупційне бюро, яке повинно було би стати ефективною державною структурою по боротьбі з корупцією.

Переконаний, що країні потрібні саме результати боротьби з корупцією, а не постійне з’ясування амбіцій директора НАБУ. Має нарешті відбутися аудит діяльності антикорупційного бюро, який надасть належну оцінку дій його нинішнього складу. Без цього цей орган фактично нелегітимний. Не сумніваюсь, в Україні достатньо професіоналів, які готові до реальної, системної боротьби з корупцією і які гідно працюватимуть в інтересах народу України.


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх