EN|RU|UK
Блоги Микола Княжицький
народний депутат України
  81  0

Колеги з Європарламенту високо оцінюють реформи в Україні

Спільне засідання відбувалося у Львові та Івано-Франківську. Обговорювалися питання оборони, техногенних та екологічних катастроф в Криму та на окупованих територіях Донецької та Луганської областей, також  йшлося про необхідність поглиблення боротьби з корупцією та реформування органів місцевого самоврядування. Делегація провела зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування, бізнесу, студентами, представниками нацменшин.

Наші європейські колеги високо оцінили прогрес України за останні роки після Революції Гідності. В рамках Восьмого засідання ПКА делегація європарламентарів відвідала Гуцульщину, зокрема Верховину. І  ми говорили про поглиблення транскордонного співробітництва зокрема карпатських регіонах України.

В свою чергу, член європейського парламенту, співголова ПКА Україна-ЄС Даріуш Росаті відзначив низку успіхів, яких досягла Україна в реалізації реформ.

«Я хотів би віддати належне українській владі за реформи органів місцевого самоврядування, децентралізації, охорони здоров’я, пенсійної системи та державного управління. Водночас, ми погодилися, що потрібно докласти зусиль у критично важливих сферах, які стосуються реалізації угоди про Асоціацію України з ЄС», - сказав Даріус Росаті. 

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх