EN|RU|UK
Блоги Євген Карась
Координатор організації "С14". Активіст руху "Збережи старий Київ". Служив в АТО в батальйоні МВС "Гарпун".
  3175  2

Вокзал. Грабіжник напав на копа. Утікав від зйомки на відео. Загинув під колесами.

Давайте будемо чесними. Про те що відбувається на столичному вокзалі ми всі знаємо.

Щодня пасуться банди, які обкрадають жінок, літніх людей та дітей. Обирають беззахисних громадян. Як це було в червні місяці, коли карний розшук зловив на вокзалі трьох грабіжниць, що поцупили у туристки 3 тисячі доларів.

Ми знаємо, але мовчимо. Поліція знає. І теж мовчить.

Тепер сталося що рано чи пізно мало. Одинокий патрульний став жертвою нападу зграї злочинців.

Поруч через дорогу йшов екс-ветеран "Азову"(пройшов полон в 2014-му) та нині просто блогер Максим Ярош з Кривого Рогу. У Максима сьогодні якраз день народження, але він зіпсував собі свято. Ярош кинувся допомогти поліцейському, але отримав сам від грабіжників. Один з крадіїв, побачивши відеокамеру, кинувся тікати. За сто метрів вибіг на дорогу і потрапив під машину.

Максима Яроша заледве відбили від розправи решти грабіжників. Виявляється винні не вони, що напали на поліцейського, який підійшов до них через крадіжку, а Ярош від якого втікав злочинець.

ВІДЕО З МІСЦЯ ПОДІЙ на Фейсбуці Максима

Питання:

1. Скільки ще треба крадіжок, грабежів та нападів на поліцію, аби Юрій Зозуля перестав займатися політиканством, а почав затримувати злочинців?

2. Скільки ще треба жіночих сліз, порізаних сумок, заляканих пенсіонерів, щоб патрульна поліція Євгеній Жуков почала патрулювати вокзал належним чином?

3. Чи готові представники патрульної поліції Александр Фацевич добровільно відмовитися від захисту громадян і передати принаймні частину з таких проблем/проблемних зон представникам С14?

Ми готові захищати громадян України. Від білих, чорних, синіх та зелених - будь-кого - хто грабує і відчуває власну безкарність на вулицях.

...

На фото - один з представників натовпу, які спочатку намагалися побити патрульного, а пізніше напали на автомобіль поліції, де сидів Максим. У хлопця на фото, до речі телефон "Айфон", що не зовсім відповідає рівню його прибутків, якщо він живе та ночує на вокзалі.

Інша картинка - це документ. Borys Krasovskyi отримав відповідь, чому на його виклик на грабіж на вокзалі поліція так і не приїхала... Тому що Зозуля не вважає доцільним відправляти патрулі на вокзал в достатній мірі. Це ж буде неполіткоректний скандал.


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх