EN|RU|UK
Блоги Роман Насиров
  225  0

Авто з Європи: чому люди протестують і як вирішити проблему?

Людей не хвилюють пристрасті бюджетного процесу, не цікавить, чому ніяк не розпочнеться приватизація і куди підуть отримані гроші.

Турбують дуже конкретні проблеми з реального життя: знайти нормальну роботу, отримувати гідну заробітну плату, можливо займатися бізнесом, забезпечити свою родину, заробити грошей, мати житло, купити авто.

Це абсолютно нормальне бажання людини: мати можливість купити машину для себе і своєї родини за нормальні гроші і на зрозумілих умовах. Які будуть справедливими і однаковими для всіх. Держава зараз потрібна саме тут: щоб такі умови були створені.

Проблема «горить» вже більше року, уряд знову займається підрахунком штрафів, процес затягується у часі, і все повторюється по колу. Насправді питання не настільки критичне. Задача - встановити справедливі правила і процедури, які прямо позитивно вплинуть на кожну родину в країні. Як мінімум, на поверхні варіант законодавчо гарантувати кожному громадянину України право один раз за певний період – наприклад 10 років – купити нове або вживане і розмитнити авто з Європи або інших країн на нормальних вигідних умовах. Можливі інші, треба з ними працювати. Громадські активісти про це і говорять, коли виходять із вимогами під Кабмін.

Вирішити проблему треба вже давно і оперативно. На даному етапі це вже питання відповідальності уряду, в першу чергу, і парламенту також: знайти варіант і врегулювати ці відносини в інтересах громадян, без популізму і передвиборчих обіцянок.

Зовсім не обов’язково рішення має бути суперприбутковим для бюджету. Але це точно має бути зручно і вигідно для людей.

І людям не залишається іншого варіанту, і треба відстоювати свої права по цьому питанню і, можливо, по іншим.


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх