EN|RU|UK
Блоги Дмитро Карп
громадсько-політичний діяч, координатор ГО «Автомайдан Київ», Голова спілки «Гідність»
  970  0

10 пачок цигарок на 14 УБЕПівців або як поліція з контрабандою все літо боролась.

Сьогодні вночі в Міжнародний залізничний пункт пропуску “Ягодин” приїхали 14 УБЕПівців (Управління захисту економіки Національної Поліції Волинської області). Прибули вони гучно, майже з оркестром та фейерверками, з образами в бік прикордонників та митників. Повідомили, що там всі корупціонери та злочинці, а вони зараз будуть ловити контрабанду в потязі.

Ще раз! Увага! УБЕП звинуватив прикордонників в корупції та почав розповідати, що вони зараз порядок на кордоні наведуть.

Залізли в поїзд Київ-Варшава, де по їх дуже оперативній інформації було повно контрабанди. Провели там поглиблений огляд (“шмон” по-убепівські) та знайшли 10 пачок цигарок без акцизних марок в тамбурі, власника не знайшли. Побороли контрабанду, розвернулись та поїхали додому. 10 пачок сигарет на 14 УБЕПівців.

Що це було? Це ілюстрація “боротьби з контрабандою” від КМУ, яка насправді є вкрай невдалою спробою банального рейдерського захоплення митниці та кордону, щоб встановити поліцейську кришу та запустити під неї контрабандні потоки. Вибори – річ не дешева. .

Просто це вже ноухау – коли правоохоронні органи рейдерять інші правоохоронні органи. Невже весь можливий приватний сектор вже рейдернули?

Ця фінальна істерія після повного провалу “стратегії Кабміну” по боротьбі з контрабандою шляхом незаконного розміщення поліцейських на пунктах пропуска та в зонах митного контролю. Все літо новоявлені борці влаштовували подібні циркові вистави та зважали працювати. Рейдерське захоплення зазнало фіаско, бо окрім незаконної дивної діяльності національної поліції, конфліктів, бардака, додаткових черг жодного іншого результату борцуни не досягли. Зараз вони стоять за шлагбаумом за межами пунктів пропуску (бо на відміну від бажань "борців", закон не дозволяє їм здійснювати діяльність в зонах митного контролю) та хаотично кошмарять людей, які його перетинають.

При цьому не соромляться брехати та розповідають про “свої успіхи”! Департамент захисту економіки НП на своїй фейсбук-сторінці радісно рапортує “На Буковині завадили незаконному експорту цигарок на 2 млн грн” Так, дійсно завадили. Тільки завадив прикордонний наряд в ході реалізації інформації оперативних співробітників ДПСУ, і в зоні прикордонного та  митного контролю, а не поліція за шлагбаумом у лісі.

А тим часом реальні новини з кордону про реальну правоохоронну діяльність за добу (лише найцікавіше та найбільше за обсягом):

- Прикордонники Ізмаїльського загону затримали 15 іноземців з країн Азії
ВІДЕО: https://www.youtube.com/watch?v=_e8QWyoFIuk&feature=youtu.be

- У «Борисполі» прикордонники виявили понад 5 кілограмів кокаїну
ВІДЕО: https://www.youtube.com/watch?v=CqnwOVaZEg4&feature=youtu.be

- Львівський загін  пункт пропуску «Грушів» – о 06.05 19.09.18 за допомогою службового собаки, прикордонним нарядом спільно з співробітниками митного поста,  на в’їзд, у гр-на України в особистих речах в багажному відділені автобуса «Неоплан», української  реєстрації (водій – гр. України) виявлено 7 валіз наповнені речовиною сіро-зеленого кольору (макова соломка) загальною вагою попередньо 80 кг.

- До Туреччини замість шпону вантажівкою везли 180 ящиків сигарет без акцизних марок
ВІДЕО: https://www.youtube.com/watch?v=JRXKVGNCON8&feature=youtu.be

Чернівецький  загін пункт пропуску «Порубне» –  о 11.00  19.09.18  прикордонним нарядом в ході реалізації інформації оперативних співробітників Держприкордонслужби, та за їх участі  ініційовано поглиблений огляд автомобіля «ДАФ», української реєстрації (водій – гр.України), який слідував на в’їзд за маршрутом «Іван-Франківськ (Укр.) − Адапазари (Туреччина)», з вантажем шпон.

Під час огляду виявлено 180 ящиків сигарет  без акцизних марок. Зараз проводяться заходи по документуванню виявленого правопорушення та встановлюється точна кількість тютюнових виробів.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх