EN|RU|UK
Блоги Юрий Андреев
  472  0

Держава вбиває важкохворих українців. (+відео)

Майже місяць під МОЗом живуть родичі важкохворих пацієнтів. Держава ніяк не реагує. Чиновники кажуть, що грошей нема. І шукати планують почати лише через місяць. До того часу матимемо тих, хто не дочекається цих коштів.

В.о.міністра охорони здоров'я Уляна Супрун тим часом в Італії виступає перед діаспорою, на гастролях, займається політикою, готується до виборів.

З цим недоміністром може щось зробити тільки Медичний Майдан!

Депутати, зверніть свою увагу на важкохворих, допоможіть людям!
Українці, не будьте співучасниками вбивства онкохворих дітей! Не мовчіть, люди, благаю вас! Бо завтра на місці цих людей може опинитися кожен. Врятуйте життя важкохворих!

Росія повільно вбиває нашого Олега Сенцова. Всі вимагають його звільнення. Українці ставлять рамочки в Фейсбуці, проводять флешмоби та акції підтримки політичного в'язня, навіть наша в.о.міністра охорони здоров'я активно долучилася до цього процесу. Міжнародна спільнота тисне на Кремль. Надія врятувати Олега є, але час спливає.

Україна повільно вбиває своїх важкохворих пацієнтів, родичі яких вже майже місяць живуть під МОЗом. Всі мовчать. Час спливає. Пацієнти повільно помирають на лікарняних ліжках, чекаючи медичної допомоги, яку їм не надають.

Чим тоді ми кращі за Росію? 
Що з вами, люди? 
Прокиньтеся!!!

Повна версія ефіру на телеканалі ІНТЕР. Підсумковий випуск програми «Подробиці тижня» 

У відео докладно про ситуацію з лікуванням важкохворих українців.Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх