EN|RU|UK
Блоги Юрий Бутусов
Главный редактор интернет-издания "Цензор.Нет"
  10315  34

Навіщо був парад?

"Юр, звозив своїх важких на парад, і враження ніби в пацанів крила виросли. Люди яких вважали непідйомними мені дзвонять і , УВАГА, питають шо треба робити!!! Вони живуть в селах в яких нема навіть зв'язку, вони вже готові їхати за край світу щоб робити протеза, вони два роки сиділи вдома, безвилазно, без зв'язку. Той що без ноги, Джаламага Василь, пішов на роботу водієм погружчика. Переварили педалі, допомогли з посвідченням водія, і пацан пішов працювати! Тепер хочу їх направити на телебачення, кажуть є така спеціальна програма на СТБ, добре як би їх там показали, це ж мотивація!".

Ось що написав мені ветеран добровольчих загонів "Правого сектору" та 54-ї механізованої бригади Іван Мирний після нашої зустрічі на параді, куди він як волонтер звозив своїх поранених товаришів.

На фото: Василь Джаламага стоїть у береті за моїми доньками Веронікою та Євою. Василю 30 років, він воював у 15-му баті 128-ї бригади, поранений під селом Світле. А сидить по центру у візку 36-річний Олег Волошин, 30 -та механізована бригада,3-й бат, 3 взвод, командир відділення, дата поранення -16 лютого 2015-го під Дебальцеве.

Друзі, зустріч з вами - це найкраща мотивація для кожного.

 Топ комментарии
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх