EN|RU|UK
Блоги Андрій Тарасенко
член Проводу НВР «Правий сектор», голова Політичної Партії «Правий сектор»
  669  0

Видача Тумгоєва - не просто зрадництво

ГПУ підтвердила, що добровольця з Кавказу Тимура Тумгоєва видали країні-агресору. Вони, виявляється, за цивілізовані відносини. Кажуть, що доброволець ніби воював за ісламістів. Це ГПУ вже відправилася в Сирію та провела розслідування? Думається, це "версія" росіян, якій повірили прокурори. До того ж, Кадиров обіцяє стратити Тумгоєва.

Річ у тім, що олігархи між собою не воюють - вони торгують і торгуються.

Мерзота з Кремля і "наш" антинаціональний режим мають свої підкилимні стосунки і домовленості, окремі від офіційних. Якщо хтось не знає, РФ час від часу видає терористів ДЛНР з українським громадянством. Про це неодноразово заявляв Гіркін та інші розчаровані "новороси", щодо цього влаштовували мітинги партія Лімонова та товариства "ветеранів" ДЛНР. Влада Порошенка не пропустила жодного разу дану інформацію у вітчизняні ЗМІ.

Отже, видача Тумгоєва - це не просто зрадництво зі сторони режиму. Це частина незрозумілих закулісних ігрищ Путіна і Порошенка.

Думаєте, влада Порошенка більше не передасть нікого з іноземців-добровольців?.. Тільки реакція якнайширших мас може переломити хід подій.

Перший має стати і останнім!


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх