EN|RU|UK
Блоги Олександр Поліщук
Генерал-майор запасу, військовий дипломат, член партії УКРОП
  3543  1

Навчання "Восток 2018" почалися з пригоди

Передчуття, що грунтуються на досвіді, мене не підвели. Сержанту із Усурійська відірвало кисть руки.

Інцидент трапився 11 вересня на полігоні Бамбурово у Хасанському районі. Військовий отримав поранення під час спроби зняти учбову розтяжку. У нього крім того посічене осколками обличчя та постраждала нижня губа.

А ще до початку навчань трапилася інша подія. Група цивільних 27 серпня на залізничній станції Петровский Завод у Забайкаллі закидала камінням військовий ешелон, який перевозив бойову техніку на навчання. Два солдати оримали поранення. Караульний застрілив одного із протестувальників. Російська влада намагається обставити цю справу як спробу кримінальних елементів заволодіти озброєнням. Але як кажуть за поребриком "Хрен редьки не слаще".

Щорічно в Росії на військових навчаннях гинуть десятки військовослужбовців. Це нормальна пракктика для збройних сил Росії.
Під час попередніх далекосхідних навчань "Восток 2014" (у яких брало участь 155 тисяч військовослужбовців, близько 1000 літаків та 84 бойових кораблі) 22 вересня у заливі Анива (о.Сахалін) під час висадки підрозділу морської піхоти з ВДК на непідготовлене узбережжя затонув один БТР з екіпажем і десантом. Внаслідок цієї пригоди загинуло три військовослужбовці.

А чого варта пригода на минулорічних навчаннях "Запад-2017", коли бойовий вертоліт помилково здійснив пуск ракет по журналістам! https://www.youtube.com/watch?v=TjkPp4Tx8hQ

Активна фаза цьогорічних навчань ще триває. Слідкуємо разом!!!

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх