EN|RU|UK
Блоги Роман Насиров
  172  1

Антикорупційні органи займаються ліквідацією молодих і перспективних політиків

Цілком і повністю очікувана історія. У нас у державі антикорупційні органи не виконують свої безпосередні обов’язки. Натомість вони займаються ліквідацією молодих і перспективних політиків. 
Так нікого не залишиться. 

Почали з мене, тепер ось Володимир Омелян. 
Наскількі мені відомо НАБУ вже давно шукало хоча би щось проти нього. Спочатку принизилися до того що чіплялися до пологів дружини. Але не знайшовши нічого реального, так звані антикорупціонери полізли у декларації Омеляна, підняли всі аж за 10 років і нанишпорили “незаконне збагачення”: купив машину брату і не вказав у декларації, що два тижні жив у будинку. 

Тепер можна сказати напевно: так звані антикорупціонери імітують діяльність, а в реальності виконують замовні політичні репресії. 

А тепер уявіть, що у нас в Україні відбулося “загальне декларування”, коли громадяни показали все, що у них є. Враховуючи цю історію, кожен має розуміти, що новостворені репресивні органи будуть готові посадити за ґрати 2/3 країни не зважаючи на те, що 10 років тому всі жили в іншій країні, де не було декларацій, зарплати видавалися у конвертах, а хтось назбирав і таки купив старенький Opel Kadett, щоб картоплю з дачі можна було возити.

Все серйозно, друзі. Готуйтеся.


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх