EN|RU|UK
Блоги Ігор Мосійчук
Народний депутат України, перший заступник голови комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  234  1

Порошенко vs Ляшко

Як там у класиків? «Ложечка нашлась, а осадок остался».

Президент Порошенко організував брудну медіакомпанію по дискредитації свого основного опонента на президентських виборах - Олега Ляшка з метою відволікти увагу українців від необґрунтованого підвищення ціни на газ, повного провалу медичної та судової реформи і тотального пограбування громадян владою.

Вчора майже всі українські ЗМІ поширили неперевірену інформацію з посиланням на анонімне джерело, що нібито НАБУ та САП готують подання на притягнення до кримінальної відповідальності Лідера Радикальної партії Олега Ляшка.

Весь день всі телеканали обговорювали цей брехливий фейк, і лише під вечір очільник САП заявив, що жодного подання на Ляшка його відомство не готує.

Ця брудна провокація чітко засвідчила, що Президент Порошенко буде боротися та чіплятися за владу будь-якими методами, і найголовніше: Петро Олексійович чітко продемонстрував, що найбільше боїться перемоги на президентських виборах саме Олега Ляшка. Порошенко бореться не з особистістю Ляшка, а знищує перспективу України стати самодостатньою, заможною і насправді незалежною державою, в якій українці матимуть роботу, достойний рівень життя та гідну зарплату.

Ми будемо боротися і переможемо! Ми не дамо Порошенку знищити майбутнє української нації і майбутнє наших українських дітей! Ляшко наш Президент!


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх