EN|RU|UK
Блоги Роман Насиров
  325  3

Доступне розмитнення авто може стати наступним кроком України у Європу

Проблема із ввезенням і розмитненням авто на єврономерах насправді вкотре показала, наскільки у реально важливих для людей питаннях уряд далекий від громадян. 
І знову ми бачимо, як люди самі, своїми силами виборюють право на справедливі умови у таких побутових питаннях, як можливість просто купити машину. 

Ми європейська країна, то треба і життя організовувати відповідно. Адже тут мова не про пільги і не про допомогу. Люди вимагають і добиваються справедливих умов у звичайному житті.

Ще раз хочу сказати про те, як приклад, яку велику роботу проводять активісти з Авто Євро Сила, щоб змінити правила розмитнення автомобілів. І якщо одні можуть довго збиратися, але так і не почати, то ці хлопці нікого не чекають, не сподіваються на інших, а просто беруться і роблять важливу для всіх справу. 
Їх треба захищати і допомагати, хто чим може. 

На жаль, ми давно звикли, що державні органи існують для чого завгодно, але не для захисту інтересів своїх громадян. Українське суспільство дорослішає, і зміни вже неминучі. Але їх треба робити і ніхто за нас нам не допоможе. 

Коли ми чуємо, що закон має бути один для всіх, то це просто слова. Але. Закони – це дуже важлива штука, і вони мають бути якісними, тоді все працюватиме. 
Грамотне, оперативне вирішення цієї проблеми може навіть стати наступним після безвізу кроком інтеграції України у Європу.

Ситуація за рік ніяк не змінилась. 

Дороги назад немає - треба вирішити питання для людей.


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх