EN|RU|UK
Блоги Олег Ляшко
Лідер Радикальної партії
  187  2

Більше українських тракторів - менше боргів!

Цей трактор «Білорус» я сфотографував у дворі українського парламенту. Як він тут з’явився і чому він тут стоїть? Тому що Лукашенко проводить політику максимальної підтримки власних виробників і тому вони продають свою техніку по всьому світу. А наша влада проводить маріонеточну політику знищення національних виробників через високі ціни на газ і відсутність державної підтримки. Саме тому переважно білоруські, а не українські трактори і комбайни обробляють наші поля. 


З усією повагою до братів білорусів, але моя мета – щоб в Україні працювала українська техніка. Я особисто був на підприємствах і бачив чудові трактори, виготовлені в Харкові, Херсоні, Кропивницькому. Чим більше продамо наших тракторів і іншої техніки – тим швидше вилізимо з боргового ярма і подолаємо бідність, тим сильнішою буде наша країна.

Саме тому ми добиваємся прийняття закону «Купуй українське, плати українцям!», мета якого – максимальна державна підтримка національного виробника, створення нових робочих місць для українців і радикальне збільшення зарплат.

Більше українських тракторів – менше боргів!Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх