EN|RU|UK
Блоги Андрій Клименко
Керівнк Кримського департаменту "Майдану Закордонних Справ", головний редактор BlackSeaNews
  1980  3

"Схемщики" і екологічна катастрофа в Армянську

Україна (точніше, "схемщики"), на жаль, дійсно має безпосереднє відношення до екологічної катастрофи в Північному Криму (прим: Армянськ, викид соляної кислоти в атмосферу з кіслотонакопичувача заводу "Титан" пана Фірташа). Але справа не в воді (відсутність опадів дійсно призвела до пересихання відгородженої для скидання відходів частині Сиваша площею 42 кв. км та потраплянню у повітря кислотного пилу, що перетворився на туман - це використовується для аргументації відновлення поставок води по Північно-Кримському каналу).

Справа в тому, що цей завод продовжує працювати на українському ільменіті з Житомирщини (надалі - Одеський порт - турецький порт Самсун за фіктивним контрактом, звідти перевалка - і Керч). Якщо відповідні органи, які все давно знають, закриють цей канал постачання сировини на окуповану територію - фундамент екологічної катастрофи зникне.

Більш нічого коментувати не буду. Відкриваєте "чорний список" морських порушників, робите пошук в браузері по слову "ильменит" на рос., отримуєте результат декілька років

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх