EN|RU|UK
Блоги Дмитро Карп
громадсько-політичний діяч, координатор ГО «Автомайдан Київ», Голова спілки «Гідність»
  1991  6

Медведчук атакує! Знов ідемо по колу.

Порочне коло історії, яке потрібно розірвати, і сьогодні найкращий момент. Віктор Медведчук має сидіти за ґратами до кінця свого життя. І так буде!

Почав писати статтю та зрозумів, що я повністю посивію, допоки допишу, а ви кінець літа прогавите, допоки прочитаєте. Бо писати про злодіяння Медведчука потрібно книгу, а не статтю, і то хрестоматійно вийде.

Тому вирішив записати відео, зараз монтую. А на широкий загал пропоную коротенький спойлер, про що детально поговримо, бо кожна з тем важлива і викидати щось вважаю неприпустимим. Якщо є додаткові теми для відео, пишіть в коментарі. Я додам, ще не закінчив монтаж. А поки чортова дюжина тем про Медведчука.

1. Медведчук - аґент КДБ, його прізвисько «Соколовський».

2. Історія по колу. Агент Соколовський знов отримав від КДБ завдання потрапити на український політичний олімп. 2018 рік. Медведчук зібрався на вибори. Чому на нього чекає звичне фіаско.

3. #ОксанаТанцуй – не просто коштовні подарунки дружині від Медведчука, “геніальної” ведучої із словниковим запасом Елочкі Людоєдочкі, яка хоче гратись в зірку українського телепростору. Медведчук надумав зробити із Оксани Марченко позитивний персонаж, голубку миру, щоб аж сльозки у всіх котились від щастя, коли бачать зіроньку на екрані. А потім цей імідж спробувати частково перетягнути на себе. Але і тут повний провал на самому старті.

4. Медведчук нещодавно оптом скупив українські інформаційні канали.

5. В Україні досі функціонує організована мережа проросійських політтехнологів, які фінансуються та куруються з кремля. Тепер ними опікується Медведчук. Детальна схема, із залученням українських піар-компаній, ТНК, Роснафти, Київстару та нині інформаційних телеканалів, які нещодавно купив Медведчук.

6. Історія по колу. У лютому 2006-го Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявив, що Віктор Медведчук фігурує в кримінальних справах, зокрема про незаконну приватизацію. Утім, до кримінальної відповідальності він так і не був притягнутий.

В березні 2018 Генпрокурор України Юрій Луценко заявив, що партія "Український вибір", яку очолює Віктор Медведчук, може бути мозковим центром глобального плану держперевороту, елементами якого є компанія Савченко та Рубана.

Серпень 2018 "На даному етапі достатніх доказів, щоб надати Медведчуку іншого статусу, ніж свідка, немає", - сказав Луценко і додав, що нині і статусу свідка Медведчук у справі не має.

7. Історія по колу. У травні 2008 року президент Ющенко заявив, що Віктор Медведчук разом із командою Юлії Тимошенко підготували проект нової Конституції. Все нове – добре забуте старе? Текст є де почитати?

8. Чому Борис Березовський злякався Віктора Медведчука та припинив фінансування проекту з публічної розшифровки плівок Мельниченка? Медведчук – звичайний злодій, який дослужився в КДБ до злодія міжнародного масштабу. Так, його бояться в високих колах, і України, і частково на міжнародній арені, бо він безпринципний представник криміналітету. Але його абсолютно не сприймає український народ. За що б не брався Медведчук в публічному полі з намаганнями маніпулювати українським суспільством, йому все виходить навпаки. Бо можна нескінченно довго тримати в страху декількох, але неможливо налякати всіх. Особливо, коли ти Медведчук і ти в Україні.

9. Віктор Медведчук був адвокатом відомих українських правозахисників — Юрія Литвина та Василя Стуса. Медведчук – підсадний адвокат КДБ, який працював проти своїх клієнтів. Медведчук був адвокатом не лише у Василя Стуса та визнав провину поета проти його волі. Агент Соколовський успішно відправив за ґрати багатьох своїх клієнтів та навіть просив збільшувати строки ув’язнення для них. Цей період його біографії – слабке місце. Медведчук роками робив все, щоб прибрати будь-які репутаційні ризики, пов’язані з його кар’єрним зростанням в КДБ: купував сина Стуса, знищував особові справи та всі офіційні документи, які могли підтвердити його роботу на КДБ, палив книги про себе та видавництва, намагався вилучити епізод суду над Стусом із документального фільму та навіть пригрозив судовою забороною прокату кіно.

10. Батько Віктора Медведчука – Володимир -  співпрацював із нацистами та відправляв своїх односельчан в трудове рабство в Німеччину під час Другої світової війни. За що потім був засуджений, відбув покарання та відправлений у заслання, де і народився Віктор Медведчук. Чому Володимир Нестерович не попав під розстрільну статтю? Бо досвід “здавати своїх” та бути стукачем дуже сподобався КДБ, і Медведчук старший старанно відпрацював шісткою і за ґратами, і в засланні. Приховати цей факт не вдалось, правда про засудження та заслання з роками спливла на поверхню, тому Віктор Медведчук вигадав нісенітницю про те, що його батько був щирим націоналістом та членом ОУН, тому й був засуджений радянською владою. Смішно? Саме тому ця дурня не пойшла жодного тесту на адекватність ще у двохтисячних, тому Медведчук прийняв рішення спробувати відправити у забуття ці факти. Саме час згадати.

11. Віктор Медведчук був адвокатом в колишнього директора Чорнобильської АЕС Віктора Брюханова, якого Політбюро ЦК КПРС визначило головним винним і в аварії, і в її передумовах, і що найцікавіше в її наслідках. Судовий процес, звісно був в найважливіших аспектах засекречений, бо не варто широкому загалу знати, які були проблеми в самій конструкції реактору, хто давав вказівки та погоджував експеримент, як здійснювалась евакуація населення. І адвокат мав бути перевірений. “Проявивши розгубленість і боягузтво, Брюханов не вжив заходів до обмеження масштабів аварії, не ввів у дію план захисту персоналу і населення від радіоактивного випромінювання, у поданій інформації навмисне занизив дані про рівні радіації, що завадило своєчасному виведенню людей із небезпечної зони.” Всі пам’ятають чудову погоду на травневі свята 1986 року в Києві? Кияни гуляли на параді, свіже повітря, сонечко та шалений рівень радіації. Гуляли майже всі, окрім родичів ЦК КПРС, які були добре поінформовані про наслідки таких прогулянок. На той час вже ходили чутки серед столичних медиків, пожежників та військових про масштаби катастрофи в Чорнобилі. А від офіційної влади ані слова. Саме Брюханов “навмисне занизив дані про рівні радіації” через п’ять днів після аварії, коли ліквідатори вже помирали від променевої хвороби?

12. А книга про Медведчука таки була написана. І написав її Дмитро Чобіт, депутат українського парламенту трьох попередніх, відомий широкому загалу насамперед завдяки своїй книзі “Нарцис”, присвяченій життю та діяльності Віктора Медведчука. Ця книжка стала підставою тривалої судової тяганини. Але окрім спроб судової заборони, Медведчук звісно не цурався й інших методів спонукання до мовчання. Із інтерв’ю з автором книги: “26 лютого 2004 року в місті Броди здійснили напад на авто-гаражне підприємство, у якому є понад 400 гаражів, серед них – мій. Зв’язали та побили двох сторожів, відчинили мій гараж, підпалили книжки, які там зберігалися. Згоріло все. За два дні до засідання Голосіївського райсуду мого адвоката, заслуженого юриста України Семена Островського хтось так ударив ззаду на вулиці, що він упав і втратив свідомість. А перед тим йому пропонували залишити ту справу. А вже 15 травня 2004 року в місті Броди близько 4-ї години ночі обрізали замки, розбили вікно та вкинули велику кількість запалювальної суміші в цех оперативної поліграфії видавництва “Просвіта” – вибухом і підпалом знищено всю друкарню. Коли мене слідчий під час допиту запитав, кого я підозрюю в скоєнні цього, то в обох випадках відповідав, що, крім В. Медведчука та його близького оточення, нікого не можу підозрювати.”

13. Віктор Медведчук, будучи заступником голови ВРУ, сфальсифікував результати голосування ВРУ, шахрайським способом замінив Офіційно опубліковану Постанову ВРУ на фальшиву, скористався підробною печаткою Парламенту. Парламентська криза, зима 2000 р. Матеріали для кримінального провадження просто під парканом ГПУ та СБУ роками лежать. Вся країна бачила докази на власні очі в прямому ефірі на телебаченні. Те саме повторив його товариш Володимир Литвин під час фальсифікації результатів голосування за ратифікацію Харківських угод. А пізніше Олійник з Калетником під час голосування з а закони 16 січня 2014 року. Злочини в прямому ефірі. Бери і саджай! Кримінальні провадження майже під копірку.

Мало хто знав, що останній рік свого президентства Леонід Кучма важко хворів. Державою керував агент Соколовський. 


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх