EN|RU|UK
Блоги Андрій Тарасенко
член Проводу НВР «Правий сектор», голова Політичної Партії «Правий сектор»
  375  0

Солідарність із затриманим Олексієм Тармазовим

Служитель антинаціонального режиму Юрій Луценко ("генпрокурор") полюбляє вчиняти інформаційні розголоси про затриманих. Але чомусь дуже вибірково. Так, 9 серпня він повідомив, що на хабарі спіймано Олексія Тармазова - українського підприємця, власника видання INSIDER.

У правому таборі не вірять звинуваченням. На це є дві причини.

1. Особистість прокурора, який "шиє" справу Тармазову. Це Костянтин Кулік. Функціонер уряду В. Януковича. Головний учасник скандалу про незаконне збагачення (придбав елітну нерухомість у центрі Києва і загалом витрачав кошти, що набагато перевищують його зарплатню). При заведеній справі вільно працює далі на посаді. Викликає питання незадекларована автівка прокурора Куліка, яка до цього належала Володимиру Жиліну - батьку одіозного українофоба і сепаратиста Євгена Жиліна. Та головне, що дірки у цій справі вражають. Як раніше Кулік фабрикував справи проти патріотичних активістів, так і зараз фабрикує справу проти Тармазова.

2. О. Тармазов - людина, яка займається волонтерством; вносив застави за патріотів-в'язнів сумління; внесла свою лепту в інформаційну війну з РФ, а також з корупцією у системі (!). Не кожен український підприємець ризикне цим займатись. Вельми схоже, що за сміливу поведінку режим і підставив людину доброї волі.

Національно-Визвольний Рух "Правий сектор" солідарний з Олексієм Тармазовим!

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх