EN|RU|UK
Блоги Микола Мединський
Капелан Правого Сектору під час Майдану. З початку війни на фронті займається духовною та патріотично-виховною роботою з воїнами. Засновник Капеланської служби ДУК ПС, котру очолював до моменту розділу організації. Зараз як офіційний капелан УГКЦ працює від Генштабу. Засновник громадсько-патріотичного руху “Шлях Єднання”. Автор духовного твору “Вервиця Перемоги”, та засновник громадсько-патріотичного руху «Шлях Єднання».
  363  0

Мати Божа Рятуй Україну

У неділю п’ятого серпня, у Катедральному Соборі Переображення Христового УГКЦ міста Коломия згідно благословення Правлячого Архієрея Коломийської єпархії УГКЦ кир Василія Івасюка, та за підтримки і благословення настоятеля Собору о.Володимира Білослутського,  відбулося виставлення для загального почитання подорожуючої ікони «Богородиця Єднання». (духовний герб боротьби Українського народу)


- детальніше про ікону ТУТ

https://ukraine-victory.jimdo.xn--com/-/-tpfp1ahcvlo1r3dec

- Щоб життя людини було повноцінним та і щоб щастя людина відчувала вповні, - Потрібно одинаково ретельно дбати як про спасіння та чистоту душі, так і про моральну чистоту  свідомості та тіла.


- Як про здобуття Батьківщини Небесної - Царства Божого!

- Так і про утвердження Батьківщини Земної - Української Держави!

- Чітко усвідомлюючи  необхідність утвердження даних цінностей у свідомості Українського суспільства, Великий Духовний  Батько Української нації Андрей Шептицький залишає нам заповіт і настанову “Як будувати Рідну Хату”.


- Але частенько ми не усвідомлюємо вагомості даної настанови не тільки для Держави, Нації, Українського суспільства, але у першу чергу для кожного з нас як особистості.

- Тож як наслідок нарікаємо,  мовимо що втомилися від війни та нестабільності у суспільстві  та державі.

- Та і взагалі - запитання во ім’я чого точиться боротьба,  та твердження, ніби війна далеко, і до нас відношення не має, досить популярні.

- Але ж чи маємо ми право допускати у своє серце дух вагання, нерішучості та байдужості?

Вагатися  в той час,  коли наші діти, воїни Українського народу, во ім’я Перемоги і Торжества Божої  Правди на Святій Українській Землі ризикують як своїм здоровлям так і життям.


Ризикують наслідуючи Христа у любові до свого народу та готовністю до самопожертви.

Звісно що такого права ми не маємо, адже ап. Петро йдучи по воді до Христа, став потопати саме тієї миті коли відчув страх і вагання. (Мт  14:30)

- То ж чого нам насправді бракує?

- Єдності  і одностайності.

- …В єдності сила народу… (духовний гімн України)

- Будьте єдині як Я і Отець ОДНЕ… (Ів 10:30)


- Тож як же насправді втілити у життя Заповіт Андрея Шептицького?

Як нам будувати “Рідну Українську Хату”..?


Над цими, та рядом інших актуальних запитань  що виникають у духовно-суспільному житті, ми мали можливість розмірковувати спільно з громадою Катедрального Собору Переображення Христового УГКЦ міста Коломия під час духовної науки.

Опісля відмовили молитву “Вервиця Перемоги”  перед іконою “Богородиця Єднання” та приступаючи до помазання святим єлеєм усі бажаючі, приклонившись перед іконою, внесли пожертву у наміренні  “Фронтова Інтеція”…


На завершення недільного дня  подарували незабутні враження для дітей та юнацтва приходу Катедрального Собору Переображення Христового УГКЦ м. Коломия, подарувавши для них майстер-клас “Свічка Миру-Полум’я Звитяги”.

Під час нього діти мали можливість власноруч  виготовити та розписати свічку із фронтової гільзи АГС.

Коломийська громада матиме можливість у Катедральному Соборі Переображення Христового УГКЦ міста Коломия молитися перед іконою “Богородиця Єднання” та долучитися до пожертви у наміренні  “Фронтова Інтенція” протягом тижня.


 СЛАВА ХРИСТУ – СЛАВА УКРАЇНІ!

 Клірик Коломийської єпархії,

 Фронтовий капелан Микола Мединський  

 06.08.2018 р.Б.-Для фінансової підтримки у капеланському служінні
 4149625809834383
- Мединський Микола Вас.
- Приватбанк

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх