EN|RU|UK
Блоги Остап Єднак
Народний депутат України. Позафракційний
  4205  23

Сплюндроване Запоріжжя

Це просто неймовірно. Запоріжжя....

В обласному центрі, в центрі самого Запоріжжя, міста, яке потерпає від величезного техногенного навантаження та забруднення повітря, всуперед рішенню суду вирубали парк. При повній бездіяльності правоохоронних органів.

В мене питання - місту бракує індустріальних зон, які потрібно ревіталізовувати? У міста є надлишок зелених зон?

Зелені зони міст, є одними з важливих елементів інфраструктури населених пунктів, саме вони створюють місця для відпочинку громадян, забезпечують чисте повітря та сприяють зниженню температури в місті у період спеки. То чому ж ці зелені зони комусь заважають, а суспільний інтерес місцевих жителів нівелюється через потреби окремих громадян, компаній або чиновників?

Активну частину Запоріжжя сколихнуло новина про те, що міська влада видала дозвіл на вирубку дерев у парку в центральній частині міста для спорудження чергової багатоповерхівки. Це об’єднало громадян, вони висловили протест та через відсутність реакції були вимушені звернутись до суду, який призупинив рішення міської ради, поки справу не буде розглянуто по суті.

Нікого теж, мабуть не здивує, що фірма-забудовник належить діючому депутату Запорізької міської радий, який ще був депутатом міськради попередніх скликань від партії регіонів.

На жаль, попри скасування дозволу на рубку та активну позицію містян по даному питанню, парк зберегти не вдалося. Як мені відомо, без будь-яких дозволів, компанією-забудовником, із використанням так званих «тітушок» 7 серпня 2018 року парк було знищено.

В таких діях, вбачаються порушення статті 194 Кримінального кодексу України, адже відбулося умисне знищення та пошкодження фактично комунального майна. Як ви думаєте, чи звернеться з відповідною заявою до правоохоронних органів міська влада? А також статті 296 (Хуліганство) ККУ, адже з особливим цинізмом та зухвалістю, всупереч діючому законодавству відбувалось видалення зелених насаджень та грубе порушення громадського порядку. Чому таким діям не перешкоджала поліція? Питання залишається відкритим.

Як можна вирішити дану проблему? Думаю було б справедливо розірвати договір із забудовником, який фактично порушує законодавство, а територію парку відновити за рахунок стягнутих із забудовника коштів через порушення, зокрема, природоохоронного законодавства.

Зі свого боку я готую депутатське звернення до правоохоронних та контролюючих органів.

https://www.facebook.com/vladimir.filin.3/videos/1422892531145278/


 Топ комментарии
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх