EN|RU|UK
Блоги Павло Мороз
Адвокат, правник, екс-заступник Міністра юстиції
  484  0

КЛЮЧ ДО НОВОГО РІВНЯ ІНВЕСТИЦІЙ - ГРОМАДЯНСТВО У НОВІЙ ДЕРЖАВІ, ПАСПОРТ З 8-МИ РІВНЕВОЮ БЕЗПЕКОЮ ТА КРИПТОВАЛЮТА У КИШЕНЯХ. ЩО НОВОГО ПРОПОНУЄ КРИПТО СВІТ

Чим живе криптосвіт?

Гортаєш стрічку новин, а там щоразу дедалі «дивовижніші» новині, і найчастіше всі вони стосуються світу крипто. І я і досі не припиняю дивуватись. Може, ви не чули, не бачили, не читали цих новин, тож сьогодні підготував такий собі дайджест з усім тим, чим вражає сфера криптовалют. Ну, поїхали...

Як врятувати економіку Венесуели?

Декілька місяців тому у Венесуелі з’явилась власна, начебто, офіційна, криптовалюта – El Petro. Купа спорів та суперечок з приводу її законності нарешті довели, що криптовалюту можна вважати офіційною. Здавалось би, Венесуела не найпрогресивніша країна, і їй би для початку розібратись з власними проблемами та відбудувати економіку країни, перш ніж розпочинати впровадження криптовалюти. Саме так і думають у Національній асамблеї Венесуели. Але, на щастя, країні дістався прогресивний голова, який усіма способами намагається розбудувати країну за допомогою криптовалюти, тому впроваджує її на офіційному рівні, як цілком законну державну грошову одиницю. А ось підкріплюватись El Petro буде нафтою. І на даний момент створюється правове поле, яке зможе створити умови для безпечного використання нової валют як фізичними, так і юридичними особами.

Перша віртуальна держава

До речі, що стосується держав, то у травні вперше був представлений проект ДЕРЖАВИ, побудованої на блокчейні. На конференції Consensus 2018, яка пройшла в Нью-Йорку презентували масштабну та геніальну ідею – створити державу, яка б не мала кордонів та не обирала б людей за расою, національністю чи приналежністю до громадянства будь-якої країни світу. Важливо одне – бажання чогось більшого та 1 000 $. Назвали державу – Decenturion, і її перші громадяни мають паспорти та навіть вже випробували їх під час міжнародних перельотів.

В чому суть віртуальної держави Decenturion?

Є дві категорії осіб. Громадяни – ті, хто купує токени, отримують громадянство, а потім і можливість отримати прибуток від стартапів, які на платформі «держави» створюють інша категорія осіб. Кому від цього вигідно? Всім. Бо згідно з інформацією на сайті, за 1 DCNT громадянин буде щорічно отримувати різних токенов в сумі більш ніж на 15 000 $ (якщо це не черговий скам). А для стартапів це буде корисно тим, що вони вже на старті будуть отримувати потужне ком'юніті, яке буде користуватися їх продуктом і рекомендувати іншим.

Таким чином, Decenturion може стати першою державою, яке не просто не збирає податок, а навіть і навпаки, роздає гроші серед громадян. Цікаво, правда? До речі, вже у вересні вони планують звернутись до ради ООН з проханням про визнання держави на офіційному рівні.

Але кількість громадян обмежена – всього 30 млн людей, ті хто зареєструвався раніше отримали свої «привілеї» в сумі 100,000 DCNT, ґрунтуючись на кількості ефіріума, виходячи з формули:

Емісія = 0.0001 ETH / (Кількість громадян) * 100,000 DCNT

Звісно, що цей токен не настільки популярний, як біткоін чи ефіріума, але можна спокійно обміняти гроші та користуватись більш звичними криптовалютами та розплачуватись ними у реальному житті.

Nimses — збережи свiй час

До речі, про покупки! Я впевнений, ви чули про цей додаток – соціальну мережу Nimses, в якій користувачі отримують віртуальні гроші за час перебування в ній. Цей додаток розробила українська команда.

Яка основа ідея? Німи – цифрові монети, які ви отримуєте за час перебування в мережі. За добу можна отримати максимум 1 440 німів, їх можна витратити на публікацію контенту або віддавати свій час іншим людям, яких бачите в радіусі двох кілометрів навколо себе. Всі німи зберігаються в німбі на персональному рахунку, який знаходиться в профілі поруч з фотографією.

Далі, після того, як ви накопичили достатньо грошей, їх можна витратити на будь-що: одяг, кава, техніка, все, що знайдете в додатку. О, і не забутьте про курс, бо 1 нім – це не 1 долар, а лише 0,001 долара, і за добу ви можете заробити 1,44 долара. Зараз в Nimses Goods більше 50 компаній з Києва, але вони обіцяють, що це тільки початок.

Але навіть Nimses не зрівняється з додатком, який дає коїни та токени за тренування та пройдені кроки за день, або з сучасним телевізором, який якісь крипто ентузіасти встигли прилаштувати під майнінг.

Та й взагалі, знаєте, гадаю, що насправді ера використання технологій з використанням блокчейну тільки починається і все ще попереду, а ми поки можемо тільки спостерігати, дивуватися та користуватися тими додатками та пропозиціями, що пропонує для нас світ, побудований на блокчейні. Далі буде!


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх