EN|RU|UK
Блоги Тетяна Чорновол
депутат Верховної Ради України
  783  1

Партнери Льовочкін і Бойко обкрадають Фірташа, він аж підставився під конфіскацію. Документи

Фірташ має проблеми з американським слідство і не може безпосередньо контролювати свій специфічний "бізнес" в Україні. Я маю на увазі різні схеми – крадіжки субсидій, державного газу, коштів аграріїв, що проводяться через облгази Фірташа та його хімпідприємства. Натомість всім цим господарством "опікуються" його партнери – Бойко і Льовочкін. Скоро вибори і "бізнес" Фірташа аж іскрить (розкрадання в системі облгазів набагато зросли порівняно навіть з минулим роком).

І щось мені так здається, що мало що з цього потоку потрапляє безпосередньо Фірташу. Здається він вже давно вважає, що його обкрадають партнери і збираються "злити".

Доказ цьому Фірташ раптом оформив всі активи в Україні безпосередньо на себе. Мабуть, щоб партнери не зіпхнули його остаточно з жирних грошових потоків. Ось приклад одне з підприємств "Хімвектор": був бенефіціарний власник підставна особа, а став особисто Фірташ. І так в усіх активах.

Але тим самим він став вразливий перед державою, яку він так довго і нахабно обкрадав. Адже вирок суду по одному єдиному найменшому злочину, і всі активи Фірташа паравозіком підуть під конфіскацію.

Це унікальний момент, тому... бажаю прославитися або Луценку або Ситнику.

Адже ГПУ розслідує свіженьку справу, щодо крадіжки Фірташем 4 млрд. грн. газу "Нафтогазу" (лише в цьому році), а НАБУ щодо крадіжки 3 млрд. субсидій в цьому ж таки році.

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх