EN|RU|UK
Блоги Микола Мединський
Капелан Правого Сектору під час Майдану. З початку війни на фронті займається духовною та патріотично-виховною роботою з воїнами. Засновник Капеланської служби ДУК ПС, котру очолював до моменту розділу організації. Зараз як офіційний капелан УГКЦ працює від Генштабу. Засновник громадсько-патріотичного руху “Шлях Єднання”. Автор духовного твору “Вервиця Перемоги”, та засновник громадсько-патріотичного руху «Шлях Єднання».
  4098  5

Геть кроваві пазурі москоської імперії від святої землі Афон

Всю свою історію росія вдаючись до брехні, шахрайства, підкупу та залякувань, маніпулювала думкою світової спільноти, нав'язуючи інтереси свого кроваво-хворобливого "рузькаго міра".

 -Тут буде доцільно пригадати взяття у полон Вселенського Патріарха Ієремію ІІ Борисом Годуновим та святотацьке присвоєння собі патріаршого статусу в кінці 16-го ст. -Також в прямому розумінні крадіжку назви " Русь" Петром І та перейменування московського царства в рассєю, що мало за мету вкрасти в Українського народу древню історію та переконати ввесь світ у правоті своїх посягань. Тож тепер коли сучасна Греція зустрілася із злочинною діяльністю московинів у своїй державі, стає цілком зрозумілою і лаконічною вимога Афін про негайне вислання двох співробітників, у тому числі представника Посольства Росії Віктора Яковлєва та заборони в’їзду ще двом. Так як Афіни звинувачують російських дипломатів у отриманні та поширенні інформації, а також у спробі підкупу грецьких державних службовців. Через грошові винагороди вони намагались вплинути на представників муніципалітетів, митрополитів Елладської Православної Церкви, а також впливати на духовенство гори Афон. -Обмежити присутність представників мордору-московії на теренах своєї землі, є питання національної безпеки кожного народу де починає пускати метастази ракова пухлина "рузькаго міра".

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх