EN|RU|UK
Блоги Віктор Галасюк
Народний депутат (РПЛ), Голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва
  911  0

СИГНАЛ SOS...

... посилає народним депутатам Об'єднання учасників фінансового ринку (ОУФР). 

Це 16 авторитетних асоціацій з усіх сегментів небанківського фінансового ринку (Українська асоціація інвестиційного бізнесу, Національна асоціація кредитних спілок, Ліга страхових організацій, Українське об'єднання лізингодавців, Спілка аудиторів України, Бюро кредитних історій...).

Вони звернулись до нас з Олег Ляшко за захистом їх прав та законних інтересів. Адже влада хоче протягнути сумнозвісний "законопроект про "МЕГАРЕГУЛЯТОР" №2413а. Цей закон робить НБУ одночасно "нормотворцем", "контролером" та "суддею" на усьому фінансовому ринку.

НБУ-"мегарегулятор" зможе сам встановлювати правила (без експертизи чи погоджень Мінюсту, ДРС... без парламентського нагляду....) - ПОВНЕ СВАВІЛЛЯ.

Не згоден з рішенням НБУ - оскаржуй... але це не зупинить (!) виконання рішення - БЕЗМЕЖНЕ ПОЛЕ ДЛЯ ЗЛОВЖИВАНЬ І КОРУПЦІЇ.

Замість чіткого та комплексного законодавчого регулювання небанківського фінсектору (а це майже 2000 компаній - страхових, фінансових, кредитних спілок, недержавних пенсійних фондів, лізингових, факторингових тощо) запроваджують НЕОБМЕЖЕНЕ РУЧНЕ КЕРУВАННЯ З БОКУ НБУ.

Для чого влада протягує цей драконівський закон? Очевидно, для "очистки" ринку від українських компаній, для ручної монополізації ринку в інтересах іноземних гравців, для отримання безмежних повноважень без належної підзвітності та відповідальності регулятора.

---

Як заступник Лідера РПЛ з економічної політики та голова Комітету промполітики та підприємництва звертаюсь до колег - парламентарів: давайте разом не допустимо проходження цієї афери ні на Комітеті з питань фінансів та банківської діяльності, ні в залі Верховної Ради України!

https://www.facebook.com/vhalasiuk/posts/2014407938604262

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх