EN|RU|UK
Блоги Микола Мединський
Капелан Правого Сектору під час Майдану. З початку війни на фронті займається духовною та патріотично-виховною роботою з воїнами. Засновник Капеланської служби ДУК ПС, котру очолював до моменту розділу організації. Зараз як офіційний капелан УГКЦ працює від Генштабу. Засновник громадсько-патріотичного руху “Шлях Єднання”. Автор духовного твору “Вервиця Перемоги”, та засновник громадсько-патріотичного руху «Шлях Єднання».
  778  0

Шлях Героїв- Дорога до Святості

ЗЕЛЕНОПІЛЛЯ:- ОДНА ІЗ БАГАТЬОХ ТРАГІЧНИХ СТОРІНОК В ІСТОРІЇ УКРАЇНИ. ПАМЯТАЙМО БІЙЦІВ ЯКІ ВІДДАЛИ НАЙЦІННШЕ ЩО ГОСПОДЬ ДАРУВАВ ЛЮДИНІ, СВОЄ ЖИТТЯ.

 "Так, 11 липня 2014 року – ракетний обстріл угрупування Збройних Сил України та Державної Прикордонної Служби України з боку Російської Федерації.

 У ніч на 11 липня прикордонники із ММГ2 ДПСУ, а також військовослужбовці ЗСУ, що входили до батальйонної тактичної групи, складеної з підрозділів 24-ої механізованої, 72-ої механізованої та 79-ої аеромобільної бригад прибули в опорний пункт у районі селища Зеленопілля, за 17 км на південний схід від міста Ровеньки Луганської області із завданням щодо прикриття визначеної ділянки державного кордону.

 О 04.30 ранку в їхній бік було відкрито вогонь з реактивної системи залпового вогню БМ-21 Град з території Росії з міст Гуково та Куйбишево. Гори трупів та вщерть понівечена техніка – такі наслідки бійні під Зеленопіллям" -Немає більшої любові для християнина, аніж покласти життя своє для друзів своїх (Ів. 15:13)

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх