EN|RU|UK
Блоги Віктор Галасюк
Народний депутат (РПЛ), Голова Комітету з питань промислової політики та підприємництва
  875  0

ВИВОЗИШ ЛІС? У ТЮРМУ!!!

Щойно парламент прийняв наш з Олег Ляшко і однодумцями Закон №5495 про збереження українських лісів!

1) Суттєве ЗБІЛЬШЕННЯ ШТРАФІВ ЗА НЕЗАКОННІ РУБКИ та КРИМІНАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА КОНТРАБАНДУ лісу-кругляка. Щоб була не просто конфіскація лісу та символічний штраф, а реальний тюремний строк до 5 років за порушення мораторію на експорт кругляка. І до 10 років за рецидив.

2) Зняття найменших сумнівів щодо повної відповідності мораторію на експорт лісу-кругляку духу і літері угоди СОТ і угоди про асоціацію з ЄС. Це ГАРАНТІЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ МОРАТОРІЮ та ЗАХИСТ ПОЗИЦІЙ УКРАЇНИ на міжнародній арені. Справа в тому, що держава може законно скористатись виключеннями в угоді СОТ (якими скористалась і Україна) за умови встановлення внутрішніх обмежень споживання лісу. Уряд такі обмеження досі не встановив, бо підіграє іноземцям. Але тепер парламент зробив це сам!

3) ЗАБОРОНА ЕКСПОРТУ ДРОВ. Під виглядом дров за кордон вивозять ліс. Цілими вагонами та ешелонами. Експорт лісу-кругляка з України до ЄС - фактично нуль, бо діє мораторій. Але за даними Єврокомісії імпорт лісу-кругляка до ЄС з України - майже 500 тис. тон (!) на рік. Це незаконно і несправедливо! Це руйнує нашу екологію, промисловість та економіку! Крадуть за кордон робочі місця і доходи українців. А потім пропонують нам кредити за відміну мораторію! Маємо покласти край такому "партнерству"!

---
Дякую усім 234 народним депутатам, хто проголосував зеленою кнопкою!

Українцям роботу і гідне життя! Це послідовна політика РПЛ. 
Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх