EN|RU|UK
Блоги Сергій Пархоменко
директор Центру зовнішньополітичних досліджень ОПАД
  959  1

Інформаційна війна: агресора ставимо на місце!

Антипутінський інформаційний фронт спільно з Асоціацією українських правників, Центром зовнішньополітичних досліджень ОПАД імені Олександра Никонорова, Київським Центром журналістських досліджень держав ГУАМ провели круглий стіл "Російські інформаційні війни проти інституційних реформ в Україні".

У рамках круглого столу були розглянуті питання інформаційної безпеки, питання протидії російськими популістами медичній реформі та основні питання інституційних реформ в Україні.

 «Подивіться, хто проти Супрун: група Медведчука, екс-регіонали, а також ті, хто називає себе «патріотами» і «демократами», але при цьому дуже хоче сидіти на потоках, в тому числі – й потоках контрабандних ліків з РФ! Наприклад, раніше існувала схема, коли лікарі, за згодою згори, призначали пацієнтам різний «фуфломіцин», який можна було дістати лише в Росії. Зараз очільниця МОЗ ліквідувала ці схеми. І коли я бачу, як вся ця путінсько-фсбшна банда затято атакує одного-єдиного міністра, я розумію, що маю бути з Супрун по один бік барикад», - заявив Народний депутат України, заступник Голови Проводу ГО «Вільні Люди» Сергій Висоцький.

Член Асоціації українських правників Микола Марченко  наголосив, що подання 59 народних депутатів до Конституційного суду, яке, за задумом проросійського лобі, має зупинити медичну реформу, є юридично нікчемним.

«Один з головних методів підривної діяльності Кремля - інформаційні удари по українських державних інституціях та по чиновниках-реформаторах. Під це залучаються проплачені «студентські» чи «профспілкові» активісти, кишенькові політологи, які налаштовують суспільну думку проти медичної реформи та її ініціаторів. Але все не так, як волають куплені Медведчуком чи Ахметовим «активісти». От мій Центр зовнішньополітичних досліджень провів експертне опитування на предмет оцінки членів Уряду Гройсмана. Так от, Уляна Супрун – в трійці лідерів разом з віце-прем’єром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та Міністром оборони!», - зазначає директор Центру Сергій Пархоменко.

В свою чергу півголова Антипутінського інформаційного фронту Ельхан Нурієв розклав загальну картину російської інформаційної агресії проти України та запропонував механізми протидії.


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх