EN|RU|UK
Блоги Ігор Мосійчук
Народний депутат України, перший заступник голови комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності
  4246  5

Вбити Олега!

Якщо ворог не здатен добратися до політика з допомогою кілера, зброї та вибухівки він наймає медіа-кілерів. 


І прикметно, що вбити хочуть виключно тих політиків які становлять реальну загрозу для олігархату, влади та міжнародних фінансових гендлярів. Вбити хочуть виключно того хто користується широкою підтримкою українців, простих людей праці.

Вбити хочуть народного Лідера, народного Президента Олега Ляшка. Вбити хочуть не його рейтинг а віру українців на гідне життя в сильній та економічно розвинутій країні.
Саме на це направлені брудні та огидні публікації різних бігусів-шмігусів з їхніми гнилими проектами а-ля наші-ваші а точніше олігархічні гроші в яких виливаються тони помиїв як на самого Ляшка так і на всіх його рідних та близьких. Крайній медіа-удар прийшовся по мамі Олега Валерійовича. Мов така-сяка купила квартиру... а, що має все життя тяжко пропрацювавши і маючи такого сина під забором жити?

Нешановані панове грантожери та утриманці олігархів, даремно стараєтесь. НАРОД НЕ КУПИШ НА МАКУХУ! Ваші брудні і дешеві технології не діють! 

Поки ви готуєте чергову порцію своєї брехні, до Ляшка на зустріч йдуть тисячі людей на Донеччині, Дніпропетровщині, Полтавщині, Тернопільщині, Харківщині... сьогодні на Житомирщині та Рівенщині... 

І саме ці люди: робітники та селяни, студенти та інтелегенція, вчителі та лікарі, підприємці та промисловці не дадуть чорноротим медіа-кілерам вбити Ляшка, вбити свою віру у світле майбутнє!

Шакали тявкають а караван іде! 
#Ляшко_наш_президент!


Фото: Османа Карімова, День звільнення Маріуполя 13.06.2014р штабний бус «Азова».

Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх