EN|RU|UK
Блоги Євген Карась
Координатор організації "С14". Активіст руху "Збережи старий Київ". Служив в АТО в батальйоні МВС "Гарпун".
  2588  3

Моє звернення до екс-керівника зовнішньої розвідки України.

Відео нападу на імперців публікується вперше за п'ять років.

...

Екс-керівник Служби зовнішньої розвідки України Микола Маломуж заявив на телеканалі, що С14 - це рука Москви. Що С14 "свідомо роблять картинку" для Москви.

...

Моє відкрите звернення пану екс-керівнику СЗР.

У Вашому поважному віці. Після Вашої посади. Дивитися російське телебачення - це ознака клінічної смерті. Принаймні мозку.

Не дивіться телеканали Росії. Дивіться канал С14.

Ось наприклад ВІДЕО. Воно мені стало відомо з мережі Інтернет. Це липень 2013-го року - https://lenta.ru/news/2013/07/01/run/

На відео невідомі особи в балаклавах вітаються "Слава Нації" з чотирма громадянами Росії на трасі під Києвом. Росіяни з імперським прапором Росії приїхали в Україну, щоб влаштувати урочисте турне з бюстом царя Ніколая. Однак щось пішло не так...

Там у полі на колінах стоїть Єгор Смородін(в базі "Миротворця"). Один з керівників організації "Сопротівлєніє". Пізніше бойовик антимайдану. Поїхав воювати за сепарів. Керівник охорони сепаратиста Царьова. Зараз кажуть у Москві.

За рулем автомобіля Павел Рудометов. "Союз десантніков Росії". На фото посередині. Пізніше член "Кооординационный центр помощи Новороссии". Представник "Всевеликого войска Донского", яке воювало за сепарів.

Кортеж стартував свій виїзд від Києво-Печерської лаври. Там їх проводжав, а сам не зміг прийняти участь, Дмітрій Жуков. Зараз має позивний "Кедр". Керівник групи сепарських бойовиків. Один з перших 52-х членів терористичної групи Гіркіна, яка захопила Слов'янськ.

Ночували імперци в "Россотруднічестве" в Києві на Подолі. Там провели прес-конференцію на запрошення Алексєя Селіванова. Тоді керівник "Верного казачества". Зараз бойовик "Народной милиции ДНР". Селіванову невідомі патріоти надавали по голові в 2014-му і той зрозумів, що рускій мір не пройдьот. Тепер знімає відео "возьмем Кієв" з Москви.

...

Тодішній напад на трасі зламав моральний дух відразу декількох проросійських структур в Україні. "Сопротівлєніє" наприклад виключно після того залягло на дно.

На невідомих патріотів завели кримінальну справу.

А лідер С14 Євген Карась тоді й так знаходився у розшуку. Як організатор "нападу групи людей сніжками під Верховною Радою на депутатів від КПУ і Партії регіонів, що складало загрозу їхньому життю".

Правда менти Карася не сильно спішили шукати, бо в травні жорстко провалилася операція з терору щодо націоналістів. Тоді брату Карася ментовська спецгрупа проламала голову кастетом. Проламали би й іншому члену С14 Андрію Медведьку, але ми випередили напад і зловили групу.

Можна подумати, що занадто круто для С14. І ще й всі залишилися живі. І на волі. Ну, правда "майже на волі". На декому з нас, наприклад на Бондарю Сергію було три кримінальних справи і електронний браслет на руці.

Занадто круто як для молоді, мали допомогти якісь спецслужби?

Розчарую. Один простий факт. Стеження за імперцями в Россотруднічестві робила тодішня моя дівчина. Під мій страх і ризик.

Тож якщо подумали, що С14 занадто круті козаки, то ви правильно подумали. Так і є. Ми дуже круті козаки.

Де були різнокаліберні пустоболи, керівники розвідок, департаментів та служб? В душі не *бу. Мабуть стежили за нами. Бо пан наказав. Але слава Богу неуспішно, бо косорукі невдахи.

Тож хочу сказати Вам, пане Маломуж. З Вашою біографією - Вам не на ефіри... А С14 критикувати взагалі заборонено.

Зникніть з публічного простору.

Розумію, що Вам важко нічого не робити. Пишіть книжки. Про те яку в часи Януковича Ви вели несамовиту розвідувальну боротьбу за Україну. Я ці книги пізніше передам на переробку на туалетний папір для солдатів.

Дякую за увагу!


Комментировать
Сортировать:
в виде дерева
по дате
по имени пользователя
по рейтингу
 
 
 
 
 
 вверх